Wpis z mikrobloga

@acpiorundc: Ok mam

Chcąc uzyskać kredyt z maksymalnymi dopłatami, należy mieć dochód miesięczny nieprzekraczający:

jednoosobowe gospodarstwo domowe – 7000 zł brutto,

dwuosobowe gospodarstwo domowe – 13 000 zł brutto,

trzyosobowe gospodarstwo domowe – 16 000 zł brutto,

czteroosobowe gospodarstwo domowe – 19 500 zł brutto,

pięcioosobowe lub większe gospodarstwo domowe – 23 000 zł brutto.

W przypadku większych gospodarstw domowych każda >złotówka ponad limit to dopłaty obniżone o 25 gr.


Czyli
@acpiorundc: To tym łatwiej jesli 23 netto. Ale jeśli ta tabelka co ma sie pojawić w wakacje do przleiczania ryczałtu na dochody będzie podobna jak do tej starej to programiści się obkupią. Problem jest taki że wszyscy już mają zazwyczaj jakieś mieszkanie w kredycie. Nie wiem czy przpisanie wpsólnego na żone rozwiązuje problem pierwszego mieszkania?
A to dużo zmienia w takim razie. Mnóstwo programistów bierze słabo zarabiające kobiety z dziećmi z poprzednich związków bo przez swój wygląd nie mają szans u bezdzietnych kobiet.


@Saddam_Husajn: z tymi kobietami z dziecmi to juz niekoniecznie, ale jakies 99% znajomych z IT ma kobiety zarabiajace znacznie znacznie mniej do poziomów nawet typu 10x mniej, wygladem ani osobowością to one też nie nadrabiaja
A jaki jest warunek 7tys na osobe dochodu? Nie jestem w temacie ale jesli mam 6 osobowa rodzinę i mam 940 tys przychodu na ryczałcie 12% to się łapię? A jeśli mam 941tys to już sie nie łapię?


@zibizz1: wychodzi na to że jak masz 6 osobową rodzinę to jeśli twoje roczne przychody z ryczałtu nie przekraczają 600k (całego gospodarstwa domowego więc również partner/partnerka się liczy) to możesz brać kredyt z