Wpis z mikrobloga

@Kyriakos: Szczerze ja kompletnie nie rozumiem tych "kontrowersji". Wózkowanie to ejst w strongmanie, gdzie przestajesz ciągnać do góry, opierasz sztangę na nogach, prostujesz plecy i dopiero ponawiasz ciąg. TO co tutaj zrobił haack to po prostu wciąganie sztangi nad udami, ale przecież on jej w żadnym momencie nie opierał na udach
@Kyriakos: Też bym powiedział że właśnie kontrowersyjne, nierówne sędziowanie. Siady puszczali naprawdę płytkie, a w wyciskaniu jakaś absolutnie za długa pauza.
Co do ciągów, To tak jak @DywanTv uważam. To dotyczy też naszego podwórka, gdzie nazywają wózkowaniem coś co z wózkiem nie ma żadnego związku, i jest normalnym ciągiem który bez problemu przeszedł by na różnych topowych zawodach.
@DywanTv: SĘDZIA WIE LEPIEJ! Mu tam żadne regulaminy nie są potrzebne lol. To naprawdę mnie zdziwiło jak kiedyś oglądałem jakieś zawody u nas i widziałem czerwone światła za coś takiego właśnie.
Inna rzecz bardzo mnie irytująca... to brak doświadczenia w sędziowaniu szerokich siadów, gdzie jest mały ruch kolana do przodu. Bo taki siad wygląda jakby pół ruchu, a GŁEBOKOŚĆ JEST.