Wpis z mikrobloga

W ogóle fascynuje mnie istnienie osób co kochają Marvela i star wars.
Tych ludzi się powinno od społeczeństwa normalnego odseparować.
To nie są normalni ludzie. Normalny dorosły nie idzie oglądać filmu o tej samej treści po raz tysięczny i mówi wow ale super.

Ciągle to samo - jest bohater, drama a potem znów dobro zwyciężyło xD
To są jakieś uposie po prostu a nie ludzie. Jedyne do kogo to może przemawiać to dzieci i nastolatkowie średnio ogarnięci.

#opinia #gownowpis
  • 133
@ZenujacaDoomerka: Ogólnie stara trylogia gwiezdnych wojen to szablonowe przedstawienie schematu z bohatera o tysiącu twarzy autorstwa Joseph Campbell'a, gdzie praktycznie każdy film, gra, książka w jakimś sensie korzysta z tego, gdy ktoś się o tym dowie każda gra i film to już nie to samo, skoro znam to, teraz wszystko ma dla mnie podobny schemat. Co do Marvela się zgodę bo kiedyś był lepszy, teraz są strasznie przewidywalne i głupie, to
Spokogosczneta - @ZenujacaDoomerka: Ogólnie stara trylogia gwiezdnych wojen to szablo...

źródło: Screenshot 2024-03-28 084649

Pobierz
@ZenujacaDoomerka: Wiem, że shitpost, ale też jest dużo ludzi co tak uważają. I jak bym właśnie takich ludzi izolował co publicznie przyznają się do pogardy wobec innych ze względu na preferencje growe, kinowe, muzyczne, itd. Wyzywanie kogoś od upośledzonych bo lubi określone rzeczy jest bardzo słabe i świadczy o biedzie umysłowej, takie osoby nawet nie zadają sobie trudu, żeby zrozumieć innych i mają problem z funkcjonowaniem w społeczeństwie i nawiązywaniem relacji,
Tak samo władca pierścieni


@macan: Mam swoją hipotezę badawczą, że ten film gloryfikują zwykle ludzie, którzy urodzili się pod koniec 80 / na początku 90. Trochę jak ulubiona muzyka, która dla większości ludzi to akurat przypadkiem ta muzyka, której słuchali na pierwszych domówkach/festiwalach/studiach. Ja się nie załapałem na ten klimat WP wtedy, i teraz nie bardzo potrafię dostrzec dlaczego te filmy są tak uwielbiane.
@ZenujacaDoomerka: ogólnie to są filmy dla ludzi którzy oglądają 2 filmy na rok (w tym też dzieci) więc takie rzeczy ciągle wydają się oryginalne i to jest zdecydowanie większość odbiorców bo ich najłatwiej ściągnąć marketingiem. Ewentualnie pewien procent ludzi lubi głupią rozrywkę co też jest git (choć moim zdaniem dla takiego typu odbiorców są lepsze filmy). Sam zachęcony zachwytami wielokrotnie próbowałem zmusić się do avengersow bo pierwszego iron mana zapamiętałem jako
@ZenujacaDoomerka: bo wiesz, ludzie lubią w coś wierzyć i lubić WSPÓLNIE co daje poczucie bycia w grupie (stadzie)
A cytat " Ciągle to samo - jest bohater, drama a potem znów dobro zwyciężyło xD" pasuje do każdej księgi religijnej.
@macan: sprobuj wersje nierozszerzone lotra : ) lepszy timing, i ogolnie... lepsze filmy, rozszerzone maja to do siebie ze jest ich wiecej, dostajesz 4 zwrotke to 3 zwrotkowego utworu. Ale ten utwór już tak dobrze nie brzmi z ta dodatkowa zwrotka. Jak nazgul ktory prawie zabija gandalfa ale zanim to zrobi to odlatuje bo slychac rog rohanu, zamiast zabic chlopa i leciec, istna akcja z james bonda z lat 70tych :
To są jakieś uposie po prostu a nie ludzie. Jedyne do kogo to może przemawiać to dzieci i nastolatkowie średnio ogarnięci.


Jedynie 'dzieci i nastolatkowie średnio ogarnięci' nie są w stanie zrozumieć że każdemu może się podobać coś innego.
Swoją drogą tacy eksperci w tematach różnorakich gdzie gustują tylko w najwybitniejszych produktach (czy to film czy kawa czy rower, obojętnie) a potem wylewają te swoje zdziwienie na portalach typu wykop
Bogactwoczescglowna - > To są jakieś uposie po prostu a nie ludzie. Jedyne do kogo to...

źródło: obraz_2024-03-28_100212202

Pobierz