Wpis z mikrobloga

W ogóle fascynuje mnie istnienie osób co kochają Marvela i star wars.
Tych ludzi się powinno od społeczeństwa normalnego odseparować.
To nie są normalni ludzie. Normalny dorosły nie idzie oglądać filmu o tej samej treści po raz tysięczny i mówi wow ale super.

Ciągle to samo - jest bohater, drama a potem znów dobro zwyciężyło xD
To są jakieś uposie po prostu a nie ludzie. Jedyne do kogo to może przemawiać to dzieci i nastolatkowie średnio ogarnięci.

#opinia #gownowpis
  • 134
  • Odpowiedz
Normalny dorosły nie idzie oglądać filmu o tej samej treści po raz tysięczny i mówi wow ale super.


@ZenujacaDoomerka: powiedz ze #!$%@? wiesz o SW, nie mówiąc że #!$%@? wiesz o SW

Z resztą zgodnie z tym co napisałaś powinniśmy zakazać wszystkich horrorów i komedii romantycznych
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: komiksowa tematyka nigdy mi się nie podobała, nawet od dziecka, więc ten cały hype na seriale i filmy komiksowe to nie dla mnie. Na szczęście już to siada i kierunki kinematografii pomału się zmieniają.
Co do star wars, to wiadomo oglądałem ale nigdy nie byłem fanem tego. nie przepadam za fantasy.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:
Marvel to współczesna mitologia, więc jak dla mnie fenomen jest w pełni zrozumiały i w żaden sposób nie zasługuje na krytykę. To tak jakby się wyśmiewać z tego, że ludzi przez setki lat i nadal fascynuje mitologia nordycka, grecka czy egipska. Ludzie potrzebują takich opowieści o archetypicznych herosach, bogach i półbogach zstępujących do ludzkiego świata i zmagających się z podobnymi do ludzkich problemami, a współczesne zapotrzebowanie zaspokaja właśnie Marvel i
  • Odpowiedz
@Ranger: wypraszam sobie, odrodzenie skywalker było zajebiste! dokładnie jak w książkach ze starego kanonu, klonowany palpi, nieznane rejony, wskrzeszanie. Czułem się jakby ktoś ekranizował kilka tomów z tego prawdziwego dobrego kanonu książek SW
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: dokładnie tak. Chłop w poprzedniej pracy mówił mi , że pojedzie do imaxa do warszawy specjalnie żeby obejrzeć jakichś avengersow czy inne #!$%@?. Z bialegostoku pojedzie....
Miał ponad 30 lat, robił dziwne miny, mieszkał z rodzicami i podejrzewam, że żadnej panny nie miał
  • Odpowiedz
klonowany palpi, nieznane rejony, wskrzeszanie


@mati1990: ale cała reszta psuła i wykonanie było kompletnie nie zjadliwe, nawet dla dzieci to było zbyt głupie
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: najgorsze w filmach marvela jest i tak to, że ta ich idea extended universu zmusza potencjalnego widza do oglądania całego tego gówna żeby zrozumieć o co chodzi w fabule.
Idę sobie na Doktora Strange'a 2. Normalny człowiek spodziewałby się, że żeby zrozumieć motywację bohaterów wystarczy obejrzeć Doktora Strange'a 1, co nie? Taki #!$%@?, musisz obejrzeć wszystkich avengersów i cały durny serial o Scarlet Witch.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: dlaczego masz problem z tym, co ktoś ogląda?
Lubią, niech oglądają. Równie dobrze kto inny może powiedzieć, że powinno się odseparować tych, którzy nie czytają nie wiem, Dukaja na przykład. Może chcą się zrelaksować i nie myśleć, tylko zobaczyć coś efektownego wizualnie, co to kogo obchodzi póki Cię nikt do oglądania nie zmusza?
  • Odpowiedz