Wpis z mikrobloga

Polscy kierowcy to małpy wyrwane z dżungli które dostały do użytku pojazd mechaniczny xD don't change my mind

W tym kraju jeżdżąc jako tako przepisowo jesteś największym durniem. Jedziesz 56 na 50, każdy siedzi ci na dupie, mruganie światłami, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych. Totalna wyjebka na jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Drogi krajowe to zawody w wyprzedzaniu oraz siedzeniu na zderzaku. Im bliżej podjedziesz lub im więcej aut na raz dasz radę wyprzedzić starą A3 nie zawijając się na drzewie tym większy z ciebie król stada.

Znaki stop nie obowiązują, zmienianie pasów jadąc przy tym slalomem, żeby na końcu za 30 sekund być na światłach tylko 2 auta przede mną to też jakiś sport narodowy.

Autostrada i ekspresówki to w ogóle mój ulubiony sport ekstremalny. Jadąc 140kmh jesteś najwolniejszy xD cyrk na kółkach.

A wszystko po to, żeby być minutę szybciej u celu.

#polska #motoryzacja #polskiedrogi #bekazpodludzi
  • 217
@bruhh: Twój wpis jest pełen nieuzasadnionej krytyki, nieśmiesznego sarkazmu i nieprawdziwych twierdzeń. Kierowców należy oceniać indywidualnie, a nie wrzucać wszystkich do jednego wora.

Autostrada i ekspresówki to w ogóle mój ulubiony sport ekstremalny. Jadąc 140kmh jesteś najwolniejszy xD cyrk na kółkach.

Lubisz czynić różne założenia więc powiem tak - założę się, że te swoje 140 km/h robisz na środkowym lub skrajnym lewym pasie .
@bruhh

@SpokojnyPan płynna jazda oznacza dla ciebie jeżdżenie 100kmh w zabudowanym bo to wiocha z prostą drogą? Synek. Ja samochodem zjeździłem już cały świat i tylko w Polsce jest tylu idiotów którzy nagminnie ryzykują swoje życie i innych tylko po to żeby być po prostu szybszym. Mając zagraniczne rejestrację w Polsce to w ogóle jesteś czerwoną płachtą na byka. Jeżdżenie po tym kraju to jest kurs przetrwania, tylu frustratow już dawno nie
Twój wpis jest pełen nieuzasadnionej krytyki, nieśmiesznego sarkazmu i nieprawdziwych twierdzeń. Kierowców należy oceniać indywidualnie, a nie wrzucać wszystkich do jednego wora.


@Fipaj: Zabawne, bo nad tobą komentarz:

po tym wpisie wiem, ze jeździsz jak pipaxD

Widocznie nie nadajesz sie do jazdy skoro masz tak słabą psychikę aż swoje żale musialeś wyrzucić na wykopie.


op z pewnością przejaskrawił sytuację, bo chciał wetknąć patyk w mrowisko. Myślę, że większość kierowców jeździ normalnie,
Autostrada i ekspresówki to w ogóle mój ulubiony sport ekstremalny. Jadąc 140kmh jesteś najwolniejszy xD cyrk na kółkach.


@bruhh: Tu akurat od wzrostu cen paliw widzę trochę mniejszy problem.
@bruhh: nie mogę z komentarzy i ich 'dynamicznej' jazdy xD Niektórzy lubią wyprzedzać xDD Mam nadzieję, że wprowadzą u nas odcinkowe na wszystkich autostradach i drogach szybkiego ruchu i skończy się szybka i bezpieczna jazda.
Ile razy widziałem wyprzedzanie na drodze z dwoma pasami na centymetry, ludzie muszą uciekać takim delikwentom na bok żeby nie zginąć w czołówce. Po czym za 3 minuty dojeżdżasz do świateł a mistrz kierownicy też już