Wpis z mikrobloga

Polscy kierowcy to małpy wyrwane z dżungli które dostały do użytku pojazd mechaniczny xD don't change my mind

W tym kraju jeżdżąc jako tako przepisowo jesteś największym durniem. Jedziesz 56 na 50, każdy siedzi ci na dupie, mruganie światłami, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych. Totalna wyjebka na jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Drogi krajowe to zawody w wyprzedzaniu oraz siedzeniu na zderzaku. Im bliżej podjedziesz lub im więcej aut na raz dasz radę wyprzedzić starą A3 nie zawijając się na drzewie tym większy z ciebie król stada.

Znaki stop nie obowiązują, zmienianie pasów jadąc przy tym slalomem, żeby na końcu za 30 sekund być na światłach tylko 2 auta przede mną to też jakiś sport narodowy.

Autostrada i ekspresówki to w ogóle mój ulubiony sport ekstremalny. Jadąc 140kmh jesteś najwolniejszy xD cyrk na kółkach.

A wszystko po to, żeby być minutę szybciej u celu.

#polska #motoryzacja #polskiedrogi #bekazpodludzi
  • 217
i dalej sobie dopowiadasz jak w całej dyskusji. Dasz wiarę, że da się wyprzedzić bezpiecznie, czyli normalnie bez całej tej twojej filozofii?


@SpokojnyPan: Oczywiście, że nie potrafi. @bruhh już w wielu wątkach opisywał, że on nie patrzy w lusterka, wymusza pierwszeństwo i potem ma wrażenie że inni źle jeżdża, bo na niego trąbią xD

Jak dla kogoś 140 na pustej autostradzie to dużo to znaczy, że jedzie gruzem albo nie umie
@bruhh bo ograniczenie do 50 w zabudowanym gdzie masz dwa domy i żadnego przejścia też jest bez sensu, nie widzę powodu jechać tak powoli jeśli nie stwarzam niebezpieczeństwa dla nikogo, powinno być więcej znaków chociaż do 70 bo i tak każdy tak jedzie. Mamy nowoczesne auta które zatrzymują się w miejscu, a ograniczenia zostały z lat 80.
  • 1
@norbert108 o tym właśnie mówię, a ci którzy poczuli sie wywołani do tablicy odrazu plują pianę z gęby. Ja sam nie jeżdżę zawsze przepisowo, temu napisałem JAKO TAKO przepisowo, tam gdzie wymaga tego zdrowy rozsądek. A oni nadal swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bruhh

W tym kraju jeżdżąc jako tako przepisowo jesteś największym durniem. Jedziesz 56 na 50, każdy siedzi ci na dupie, mruganie światłami, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych. Totalna wyjebka na jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Bullshit, nigdy nie widziałem żeby komuś ktoś chociaż raz mrugnął za jazda 56 na 50. Nawet za jazdę 40 na 50. Na przejściu dla pieszych, skrajne przypadki, rzadkie.

Drogi krajowe to zawody w wyprzedzaniu oraz siedzeniu na
  • 3
@Freddy-Krueger nie wspomniałem nigdzie o jeździe przepisowej na przumus, tylko ogólnie tak jak podpowiada ci zdrowy rozsądek. Jak masz wioski po 2 domy i oborę a zabudowany ma 500m, musisz zwolnić ale nie walić w heble z 90kmh do 50kmh żeby za 10 sekund znów przyspieszać. Ilu widziałem takich którzy przez takie wioski 150kmh pełna #!$%@? bez zastanowienia się, potem masz na TVN biednego 19 latka który zawinął się na drzewie bo
Kiedy jadę równiutko 50 km/h w zabudowanym to lubię kisnąć w Januszy za mną, którzy nie wytrzymują ciśnienia, machają rękami i wydzierają się do przedniej szyby xD


@shoko_asahara: Miernota drogowa jak ty jakoś zawsze #!$%@?ę się niskim ego i urojeniami xD