Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Konfederusiusz: wszystko można robić z głową, regularnie badam krew i monitoruję parametry więc jestem zdrowszy niż osoby co nie biorą sterydów, bo oni się nie badają, więc nawet nie wiedzą że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
  • 197
@4mmc-enjoyer

regularnie badam krew i monitoruję parametry więc jestem zdrowszy niż osoby co nie biorą sterydów, bo oni się nie badają, więc nawet nie wiedzą że coś jest nie tak.


Fajna teoria, taka z dupy.
  • Odpowiedz
  • 1
@girlsjustwannahavefun: nope, jestem oazą spokoju i wie to każdy kogo znam, mogę być pobudzony, ale nie agresywny.
@p3sman no fajna teoria, bo wiem że sterydziarze się badają, czy to profilaktycznie, czy to jak wyjdzie problem (np. swędzące suty), na każdym forum dopingowym zawsze wymagają wrzuconych badań przed jakimkolwiek doradztwem związanym ze sterydami. Mogę się o 10000zł założyć że jakby zrobić badania, to wyszłoby że statystycznie więcej sterydziarzy się bada od naturali.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: chodzi o to, że popełniasz błąd logiczny, to, że się badasz, nie ma wpływu na Twój aktualny stan zdrowia. To, że bierzesz sterydy już tak. Nie możesz wyciągać wniosku, że Twój stan zdrowia jest lepszy od innych, bo częściej robisz badania. Jesteś w trakcie #!$%@?*ia sobie gospodarki hormonalnej, układu krążenia oraz narządów wewnętrznych i efekty tego będą widoczne za wiele lat, z fartem
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun

@4mmc-enjoyer: jesteś agresywny przez te sterydy kolego


GH + tesc i jestem oazą spokoju. Nic nie jest w stanie sprawić że się odpalę i będę agresywny w stosunku do innych ludzi, wręcz przeciwnie jestem wiecznie uśmiechnięty i otwarty.

Testosteron uwypukla wszystkie Twoje cechy. Jak spotykasz agresywnych patusow na teściu, to znaczy że taka ich natura a teść jest tylko triggerem do pokazania ich prawdziwej natury.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: czuję współczucie i politowanie wobec każdego kto pisze o wzmocnionej pewności siebie na sterydach i jednocześnie wiem, że mam do czynienia z #!$%@?ą na sterydach %-). Słabo musiało być bez sterydów, dawałeś jakoś radę robić zakupy i odezwać się do kasjerki bez cyklu ? :D

Trzymaj się tam i spróbuj nie wyhuśtać na ewentualnym odbloku ;)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: ćpun będzie ćpunem, nikt cie nie przekona, że źle robisz, dopiero jak zaryjesz o dno jest szansa na refleksje, szkoda, że dla niektórych ten moment to śmierć lub zrujnowanie sobie ciała, psychiki i życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: to jest jakiś bait czy co? Idąc twoim tokiem myślenia można wyśmiać sterydziazy który biorą sterydy a i tak większość z nich wygląda jak kupa bo nie mają do tego genów a dodatkowo rozwalają sobie zdrowie
  • Odpowiedz
  • 2
@Blahhblahh: no nie znasz tego uczucia, jak robisz trening barów, pompa taka że wyglądają jak kule armatnie, wszyscy się lumpią, potem widzę że próbują naśladować mój trening, ale niestety, efektów takich nie mają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: szkoda, że masz tak słabą determinację i musisz mieć od razu widok i efekty twoich ćwiczeń, jak dziecko z tiktoka co nie wytrzyma czterech sekund na skupieniu, tak samo i ty nie masz cierpliwości żeby poczekać na te efekty które by wyszły za 3-4 lata :) Szkoda tylko, że jak przestaniesz brać teścia to cała ta twoja siła i sylwetka znika, a natural może mieć w to wywalone bo w
  • Odpowiedz