Wpis z mikrobloga

Moja mama właśnie umarła

Ten wpis miał być prośbą o modlitwę o zdrowie, ale nie zdążyłem. Odeszła o 3 w nocy

Choroba nowotworowa. Pod koniec lutego trafiła do szpitala. Rak przez długi czas nie dawał żadnych objawów. Zaczęło się od zwykłego bólu brzucha. Później stan pogarszał się z dnia na dzień. Najpierw oddział chorób wewnętrznych, pod koniec opieki paliatywnej. Zrezygnowałem z pracy i wróciłem do kraju żeby z nią być, ostatnie dni spędzałem głównie w szpitalu

Była najwspanialszą osobą jaką znałem. Tak strasznie żałuję że nie spędziłem z nią więcej czasu.

Nie wiem dlaczego pisze o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Może będzie mi trochę lżej

#mikromodlitwa #feels #zalesie
Atreyu - Moja mama właśnie umarła

Ten wpis miał być prośbą o modlitwę o zdrowie, ale...

źródło: 1000015118

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@Atreyu Niedawno gdzieś przeczytałem, że dorosłość zaczynasz czuć gdy tracisz rodziców, i gdy tak nad tym rozmyślałem to coś w tym jest. Trzymaj się, trzymam kciuki za Ciebie
  • Odpowiedz
@Atreyu: Sam przeżyłem identyczną sytuację dwa lata temu. Też powrót do kraju dla Niej, też walka do ostatniego oddechu. Wiem co czujesz, ale powiem To co sam słyszałem. Pamiętaj, czas nie leczy ran, uczysz się po prostu żyć z tym bólem i stratą drugiej osoby. Siły przede wszystkim życzę.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Pielęgnuj pamięć o niej. Te wspomnienia to coś, co zawsze zachowasz w sercu. Nie otaczaj się murem. Najszczersze wyrazy współczucia. Dużo siły i wsparcia Ci życzę.
  • Odpowiedz
@Atreyu: wiem co czujesz mireczku, mój tato dzielnie walczy z tym gównem. Jestem z Tobą całym sercem. Jakbyś chciał kiedyś anonimowo pogadać, nawet przez telefon, daj znać. Pomilczeć też możemy ()
  • Odpowiedz