Wpis z mikrobloga

Moja mama właśnie umarła

Ten wpis miał być prośbą o modlitwę o zdrowie, ale nie zdążyłem. Odeszła o 3 w nocy

Choroba nowotworowa. Pod koniec lutego trafiła do szpitala. Rak przez długi czas nie dawał żadnych objawów. Zaczęło się od zwykłego bólu brzucha. Później stan pogarszał się z dnia na dzień. Najpierw oddział chorób wewnętrznych, pod koniec opieki paliatywnej. Zrezygnowałem z pracy i wróciłem do kraju żeby z nią być, ostatnie dni spędzałem głównie w szpitalu

Była najwspanialszą osobą jaką znałem. Tak strasznie żałuję że nie spędziłem z nią więcej czasu.

Nie wiem dlaczego pisze o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Może będzie mi trochę lżej

#mikromodlitwa #feels #zalesie
Atreyu - Moja mama właśnie umarła

Ten wpis miał być prośbą o modlitwę o zdrowie, ale...

źródło: 1000015118

Pobierz
  • 151
@Atreyu: normalnie na wypoku piszę jakieś głupie wpisy czy tam plusuje jakieś śmieszne obrazki, ale obok takiego wpisu nie mogę przejść obojętnie. Nie wyobrażam sobie żegnać na zawsze własnej mamy, bo też dla mnie jest najwspanialszą osobą na świecie.
Dużo siły mireczku dla Ciebie, mama jest już w lepszym miejscu. Przynajmniej byłeś przy niej przy tych ostatnich chwilach i nie umarła w samotności, miała świadomość że ktoś był obok. Wysyłam wirtualnego
@chlopak_twojej_matki: To jest poza naszą kontrolą, ja walczyłem z chorobą mojej mamy ponad 6 lat i ostatecznie u mojej mamy wyłączyła się jedna nerka. Śmieć jest niestety integralną częścią naszego bytu. Dlatego nawet jak to życie nie jest idealne to trzeba je doceniać, szanować i kochać bliskich których mamy i starać się nie podawać nawet jak nie wszystko jest takie jakie być powinno. Natomiast na odejście członka rodziny nie da się
@Atreyu: ehh współczuję, wiem co czujesz. Moja mama zmarła rok temu w podobnych okolicznościach, też nagły ból brzucha, tu wylosowała raka dróg żółciowych (który rozwijalxsie od 4 lat ale to gówno nie daje objawów), też nieuleczalny i po 2.5 miechach zmarła. Trzymaj się, dasz radę, z czasem będzie lepiej.. ale nigdy już tak samo :(