Wpis z mikrobloga

@mxala: biegam od 3 lat amatorsko w sezonie, czasem raz w tygodniu, czasem 3. Tetno dalej 160-170 xD zero progresu jesli chodzi o jego obnizenie przy wysilku. Nie podkrecam tempa biegania bo szybko wskakuje na 180 wiec tez brak jakichs progresow czasowych.

Przy tym regularne wizytu u kardiologa, robione holtery EKG i cisnieniowe, nawet probe wysilkowa sobie zrobilem. Wszystko w normie, taka moja natura wedlug lekarzy. Tylko tez bardzo czesto widze
@mxala Biegam już kilka lat i widzę duży progres jeżeli chodzi o tempo i ogólną sprawność organizmu, także podczas innego typu wysiłku, a średnie tętno mam i tak zawsze powyżej 170 ʕʔ Niby mi coś tam wyszło na EKG kiedyś i ogólnie mam się kontrolować, ale to tętno konsultowałem z lekarzem i mówi, że jak nie czuję się jakoś źle, nie jest mi duszno czy słabo, nic mnie
róznica między tętnem meżczyzna/kobieta powinna być nie większa niż 6-10 z tego co pamiętam)


@Dominias: co to za #!$%@? XD różnica pomiedzy mna i Tobą może być 30 i jest to z grubsza naturalne

O średnim tętnie wyczynowych sportowców tez macie z @amn1337 zajebiste pojęcie. Tu pro kolarz ze średnim tętnem 164 i żadna odcinka to to nie była
cultofluna - >róznica między tętnem meżczyzna/kobieta powinna być nie większa niż 6-1...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-03-07T11-42-39.465Z

Pobierz
@OEM_crv: no niemożliwe, zara se wpisze że strefe 5 mam od 40 BPM i będę srać w strefie 5 XD Definicja 5 strefy jest taka, że nie możesz jej utrzymywać na stałe.

https://www.polar.com/blog/running-heart-rate-zones-basics/
(kalkulator jest nic nie wart tak na prawdę, chodzi o opis stref)

Kurde nie wiem, zyjesz w czasie google, piszę ci że masz coś źle to zamiast te 10s poświęcić na sprawdzenie to się odpalasz ze screenem który
@OEM_crv: ty jesteś #!$%@? bo nie wiesz nawet co to jest strefa xD I nie 'coś' tylko są źle ustawione. Podziękuj i #!$%@? być amebą bez google gdzie indziej sam :*

E: stały bywalec fameMMA mogłem się spodziewać XD wpisz se w google "How to setup 5 zones for running" to serio nie jest takie trudne, training peaks ma dobry tutek jak już musisz za rączkę.