Wpis z mikrobloga

@mxala @Dominias mi się spokojne(nie wyczynowe) bieganie kojarzy z tetnem 110-120, grając w squasha chwilowe tetno wynosi 170-180,ale średnie do tego nie dobija, a tu podczas biegu 164. Serio sprawdź to sobie, najlepiej jakieś badania czy serducho poprawnie pracuje
  • Odpowiedz
@amn1337: no ja przy interwałach gdzie naprawdę się katuję bo robię krótkie przerwy na oddech rzadko przekraczam 160 w średnim więc imo masz rację, że coś z jej tętnem jest nie tak i powinna sprawdzić, lepiej dmuchać na zimne :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@Dominias @amn1337 panowie, spokojnie. Jestem mloda, mam zdrowe serducho, tętno u kobiet jest wyższe niż u mężczyzn. 155-165 to moje tętno treningowe (ostatnie 15 minut biegłam w wyższym tempie bo to był bieg progresywny). Nic się nie dzieje, ale dziękuje za troskę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@OEM_crv okolo półtora roku, może trochę dłużej. Wcześniej nie biegałam w ogóle i początki były ciężkie, ale grunt to regularnie trenować
  • Odpowiedz
@mxala: Tak się ostatnio zastanawiam, żeby zacząć biegać z samego rana, więc mam pytanie - biegasz na czczo czy coś lekkiego przed bieganiem jesz?
  • Odpowiedz