Wpis z mikrobloga

Mam ostatnio dobra passę w trzymaniu diety i już 9 dzień kiedy jem w przedziale 2200 kcal - 2600 kcal. Mimo to, moja waga nie spada - ważę się codziennie i ostatnie 10 pomiarów między 84, a 85 kg. Mniej więcej w tym samym czasie zacząłem brać 5g/d kreatywny. Praca siedząca, 6k kroków na dzień, treningi o umiarkowanej intensywności 3/tydzień. Czy moze być to kwestia nabicia wodą? Suszy mnie niesamowicie ostatnio. Ilość kcal wygląda ok i zdecydowanie powinienem być na deficycie, ale waga stoi.
#pytanie #dieta #mirkokoksy#odchudzanie
  • 20
  • Odpowiedz
6k kroków na dzień


@Szatan_Krol_Ciemnosci: Tyle kroków przy takiej kaloryczności? Ja jadam podobnie, a mam minimalny limit ustawiony na 8k a często robię 11-12k dziennie. Któryś z kolegów Ci dobrze napisał, 6k kroków dziennie to zdecydowanie za mało jak chcesz zejść z masy. Zwiększ liczbę kroków lub ilość/intensywność treningów.
  • Odpowiedz
@Szatan_Krol_Ciemnosci: @fiolkins bo wystarczy, że się lepiej wysrasz i będzie minus 0,5k, następnego dnia wypijesz więcej wody, sypnie ci się trochę więcej soli i już będzie +1kg.

Codzienne ważenie się to błąd. W ogóle patrzenie na kilogramy to błąd. Powinno interesować cię to, co widzisz w lustrze, nie cyferki na wadze.

Polecam sprawdzić, jak przebiega proces wykorzystywania zgromadzonego tłuszczu i co to implikuje w trakcie redukcji.
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata: no ale napisałem ci, że więcej punktów pomiarowych pozwala lepiej niwelować te błędy zwiazane z dziennymi wahaniami masy ciała.

Co do kilogramów - zależy mi na tym, żeby być lekkim, a nie tylko szczupłym i jest to dla mnie ważne - w wolnych chwilach się wspinam i masa ma znaczenie. Nie jestem kulturystą.

Poczytam o wykorzystaniu zgromadzonego tłuszczu.
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata

@Szatan_Krol_Ciemnosci: @fiolkins bo wystarczy, że się lepiej wysrasz i będzie minus 0,5k, następnego dnia wypijesz więcej wody, sypnie ci się trochę więcej soli i już będzie +1kg.


Codzienne ważenie się to błąd. W ogóle patrzenie na kilogramy to błąd. Powinno interesować cię to, co widzisz w lustrze, nie cyferki na wadze.


Polecam sprawdzić, jak przebiega proces wykorzystywania zgromadzonego tłuszczu i co to implikuje w trakcie redukcji.


Jak codziennie się przeglądasz
  • Odpowiedz
@Szatan_Krol_Ciemnosci: redukowałem z podobnej wagi, przy podobnej aktywności treningowej i średniej dziennej liczbie kroków w okolicach 10k, to przy kaloryce 2000-2200 waga spadała bardzo ładnie. Tak jak wyżej piszą, jak nie chcesz ścinać kalorii, to podbij aktywność treningową/liczbę kroków i trzymaj się raczej dolnej granicy tego zakresu kaloryki, który sobie ustaliłeś, bo 2600 przy tym trybie życia to może być trochę za dużo do efektywnego redukowania
  • Odpowiedz