Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuje pomocy albo porady bo już nie wyrabiam. Sytuacja wygląda tak że mam z mężem dwójkę dzieci, na początku wszystko się układało idealnie dogadaliśmy się że ja opiekuję się dziećmi i zajmuje domem a on pracuje gdyż ma dosyć dużą wypłatę i nie ma potrzeby żebym pracowała gdzieś za najniższą gdzie on potrafi tyle w dzień zarobić. Ale to był chyba mój błąd bo uzależniłam się od niego a od niedawna zauważyłam że przestaje mu się podobać natomiast dużo czasu spędza z przyjaciółką z pracy... Ostatnio coś we mnie pękło bo znalazłam post na facebooku napisany przez niego gdzie rzekomo jestem pijaczką i chce mi odebrać dzieci, gdzie wypiłam w sobotę butelkę wina w samotności gdzie dzieci spały bo On całą noc spędzał na integracji firmowej... Wiem że jestem totalnie w dupie bo nie potrzebnie uzależniłam się od niego ale nie chce stracić dzieci a nie jestem w stanie sama się nimi zająć a czuję że on chce mnie wymienić na tą jego przyjaciółkę. Czy jest jakaś szansa że nie stracę dzieci które kocham ponad życie, co byście zrobili w tej sytuacji jeżeli dojdzie do tego że będzie chciał mi je odebrać ?

#pieklokobiet #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Myślę, że nie powinnaś pić alkoholu podczas gdy jesteś sama z dziećmi w domu. To jest nieodpowiedzialne.
Jeśli nie chcesz stracić opieki nad dziećmi powinnaś się ogarnąć i zastanowić nad sobą.
Co jest między wami wiecie tylko wy.
Nie wpadaj w paranoję.
Spójrz na siebie z perspektywy i zastanów się na poważnie, czy to była tylko jedna taka sobota.
Postanowiłaś, że będziesz żyła z owoców jego pracy, teraz zdajesz sobie sprawę z