Wpis z mikrobloga

Praca zdalna to najlepsze co mnie spotkało w tym roku.

Pracownicy fizyczni wychodzą w taką zimnice w deszczu na przystanek autobusowy, by dojechać do kołchozu. Ja w tym czasie przewracam się na drugi bok w moim łóżku 180x200 cm.

Żal mi, że niektóre dobre chłopaki będą tej zimy cierpieć przy tokarkach czy taśmach produkcyjnych. W swoich miejscach kaźni będą znosić chrumkanie Januszy "EEE młody!" albo docinki od troglodyckich Sebixów.

Jak dobrze, że uciekłem z poprzedniej pracy gdzie byłem zmuszony do interakcji z robolami o mentalności i manierach prymitywa spod budki z piwem.

Kiedy robolstwo nakłada na ręce rękawice robocze ubrudzone smarem, ja nakładam na moje zadbane dłonie luksusowy krem ze śluzem ślimaka, żeby były odpowiednio nawilżone podczas naciskania klawiszy w moim domowym biurze.

Trzymajcie się w tych januszexach!

#przegryw #pracbaza #januszex #kolchoz #robpill #angielskizwykopem #angielski #praca #heheszki #robpill #januszalfa #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #patologiazewsi #produkcja
BlackpillRAW - Praca zdalna to najlepsze co mnie spotkało w tym roku.

Pracownicy fiz...

źródło: doomer work

Pobierz
  • 39
Pracownicy fizyczni wychodzą w taką zimnice w deszczu na przystanek autobusowy, by dojechać do kołchozu.


@BlackpillRAW: News flash ale bycie pracownikiem fizycznym nie zabrania ci posiadania samochodu