Wpis z mikrobloga

Praca zdalna to najlepsze co mnie spotkało w tym roku.

Pracownicy fizyczni wychodzą w taką zimnice w deszczu na przystanek autobusowy, by dojechać do kołchozu. Ja w tym czasie przewracam się na drugi bok w moim łóżku 180x200 cm.

Żal mi, że niektóre dobre chłopaki będą tej zimy cierpieć przy tokarkach czy taśmach produkcyjnych. W swoich miejscach kaźni będą znosić chrumkanie Januszy "EEE młody!" albo docinki od troglodyckich Sebixów.

Jak dobrze, że uciekłem z poprzedniej pracy gdzie byłem zmuszony do interakcji z robolami o mentalności i manierach prymitywa spod budki z piwem.

Kiedy robolstwo nakłada na ręce rękawice robocze ubrudzone smarem, ja nakładam na moje zadbane dłonie luksusowy krem ze śluzem ślimaka, żeby były odpowiednio nawilżone podczas naciskania klawiszy w moim domowym biurze.

Trzymajcie się w tych januszexach!

#przegryw #pracbaza #januszex #kolchoz #robpill #angielskizwykopem #angielski #praca #heheszki #robpill #januszalfa #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #patologiazewsi #produkcja
BlackpillRAW - Praca zdalna to najlepsze co mnie spotkało w tym roku.

Pracownicy fiz...

źródło: doomer work

Pobierz
  • 39
@BlackpillRAW dobrze, że masz satysfakcjonująca pracę :). Ja co prawda robię w "kołchozie", w sumie to semi kołchoz. Ale nie wyobrażam sobie odciąć się od kontaktu z ludźmi zamykając się tylko na pracę przy kompie.
A tak BTW uwierz, że Januszki mają dużo więcej elokwencji i kultury niż ekipa "umysłowych" w tym samym zakładzie pracy. "Na dole" zawsze kible czyste, socjalny schludny, bez syfu, chłopaki zawsze się witają, czasem coś zagają co
Pamietaj Mirku, że piwnica po kilku latach siada na dekiel, jeszcze bardziej alienując społecznie.
Początkowo euforia wiadomo, szczególnie że nie miałeś pracy marzeń, ale przypomnij sobie czasem te moja mądrosć ;)
@BlackpillRAW: mm tylko trzeba ostrzec o spamie wszelkiej maści MLM i handlowców.. Teraz szukam pracy zdalnej i non stop mi spamuja. Oni się nawet kamuflują jakimiś normalnymi nazwami stanowiska dopiero na rozmowie wychodzi że to jakiś mlm
@BlackpillRAW może i nie mam szans na pracę zdalną ale w zamian mam co miesiąc dobre pieniądze (3,5k netto to już nie przelewki) i służbowe auto (co prawda w wieku mojego ojca i ostatnio odpadł wydech ale rolka drutu "załatwionego z pracy" i udało się coś tam poskładać i jedzie dalej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? z tym "siadaniem na dekiel" i "alienacją społeczną". Dla mnie to jest właśnie zbawienie - nie musieć wchodzić w wymuszone interakcje. A po pracy mam swoje towarzystwo, siłkę i inne zajęcia. Randomy z biura to żadna wartość dodana, tylko wprost przeciwnie - niepotrzebny #!$%@?.


@srul2016: Nic dodać nic ująć. Jak sobie przypomnę moje interakcje z ludźmi w pracy to 90% to kłótnie o klimatyzacje itp. To żadni znajomi - gadają