Wpis z mikrobloga

Siemanko 07.11.2023
Podsumowanie zeszłego tygodnia:
Cardio - 7x30min zrobione
Kroki - zrobione
Treningi - zrobione
Dieta 95%
Waga 95-94,5
Obwód pasa 1cm poniżej pępka - 102->100
Bic lewy/prawy - ok 41.5
Udo - ok 67.5
Aktualne kalorie 2700, Białko - 200g Tłuszcze - 70g, Węglowodany - 320g - kalorie licze z fitatu
Suple:
Kreatyna 5g,
Berberyna 500mgx3,
Omega 3 - 3g,
D3+K2 - 1 taps
NAC - 600mg
Czasem przed treningiem wjeżdża przedtreningówka.

Wnioski:
1. Myślę że w tym tygodniu sprawdzę jak zareaguje gdy w dni bez treningu siłowego wywalę 70g węgli także od dziś DT 320g węgli DNT 250
2. Siła na treningach idzie w góre co mnie bardzo cieszy.
3. Mój grudniowy bieg to 10km planuje przebiec go poniżej 50min :)
4. Cardio zostawiam na tym samym poziomie.

Cel na ten tydzień:
1. Odstawić całkowicie energetyki bo chyba się uzależniłem :(

Pozdrawiam i rośnijcie duzi

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy #bieganie
  • 8
  • Odpowiedz
@rymcykpymcyk: ta berberyna cos pod redukcje pomaga, wlasciwosci antyoksydacyjne, czy jak? na razie kurkumine + pokrzywe + zielona herbate na swojej redukcji wciagam i sie zastanawiam, czy cos ciekawego jeszcze pod to bym mogl znalezc
  • Odpowiedz
  • 0
@asenjo: Według opisu działania podobno wspomaga redukcje przez obniżenie poziomu glukozy we krwi oraz poprawe wrażliwości na insuline, osobiście nie mam porównania do redukcji z berberyna i bez berberyny. Osobiście przykładam sie do pilnowania tych kalorii i tego co jem myślę że w mojej redukcji to jest ważniejsze bo suple to wiadomi maks 2% efektów, chyba że te z grupy mocniejszych ale to temat póki co nie dla mnie :D
  • Odpowiedz
  • 0
Wiadomo, kalorie najważniejsze, kardio też, ale chciałbym się dociac jak najszybciej, bo jednak niełatwa ta redukcja, stąd patrzę jak sobie pomóc ziółkami. Strach przed katabolizmem też nie jest bez znaczenia oczywiście:D
  • Odpowiedz
  • 0
@asenjo: pewnie jesteś na keto, badałeś sobie czy organizm wytworzył sobie ciała ketonowe? teoretycznie berberyna mogłaby Ci pomóc wejść w stan ketozy, ale jeśli już fukcjonujesz w tym stanie to może ewentualnie pomóc to utrzymać ja tak to widze na moje nieprofesjonalne oko ;D
  • Odpowiedz
@rymcykpymcyk: wlasnie to nie keto xD po prostu #!$%@? tyle bialka, ze zeby miec bilans lepszy ucialem z czasem wegle do malej bulki pelnoziarnistej przed treningiem, bananu po treningu (w dni treningowe) i warzyw na patelnie 450g na obiad/potreningowy. no, jeszcze pare gramow wegli z WPC, ale kto by to liczyl. nie wiem czy przy tylu weglach mozemy mowic o ketozie, absolutnie sie na tym nie znam - ale oprocz glodu
  • Odpowiedz