Wpis z mikrobloga

Ciekawostka o kulturystyce.

Każdy z zawodników dostających się do finału, ma możliwość, a nawet obowiązek zaprezentowania tzw. „posing routine”, inaczej układu dowolnego.

U mnie w tym roku padło na inną piosenkę niż ta na nagraniu, ale ja 2-3 dni przed startem stwierdziłem że pójdę w show i wybiorę piosenkę która wydzielała u mnie radość w ciężkich ostatnich dniach/tygodniach przed zawodami. (Słuchałem tego pod koniec treningu, #!$%@? z kapci)

Jakim zdziwieniem było dla mnie, gdy mama powiedziała mi, że zespół ABBA pochodzi ze Szwecji i jakim zdziwieniem była dla mnie reakcja publiczności która biła brawo najmocniej, a sędziowie robili falę. xD

Układ dowolny nie jest oceniany, jest bardziej możliwością dla zawodnika dla pokazania czego chce przez minutę oraz dla zrobienia show.

#mirkokoksy
#mikrokoksy
#silownia
#taniec
#dieta
#sterydy
#sztuka
Lewusx - Ciekawostka o kulturystyce.

Każdy z zawodników dostających się do finału, m...
  • 27
  • Odpowiedz
@Lewusx:

Każdy poważny zawodnik.

Serio do zawodów trzeba mieć głowę ogoloną? Zawsze myślałem, że to tak jest dlatego, że od teścia włosy wychodzą, i wyboru zbyt wielkiego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdarzają się tańce.

Ponoć kulturyści to śmieszki i wyluzowane ziomki(pamiętam jak Remi Gaillard robił sobie jaja na jakichś zawodach to były raczej pozytywne reakcje), zgodziłbyś się z tym stwierdzeniem?
Zgrywajac_twardziela - @Lewusx: 
Każdy poważny zawodnik.
Serio do zawodów trzeba mieć...

źródło: testo tańczy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@Zgrywajac_twardziela: To był żart, ogólnie wypadanie włosów zależy od genetyki, u mnie poleciały, ale nie jestem łysy, mam ich trochę.

Większość osób jak najbardziej jest pozytywna, ale zdarzają się i gbury.
  • Odpowiedz