Wpis z mikrobloga

2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać zawodnikiem pro (zawodowcem).

Dziś stało się to faktem, jestem nowym zawodnikiem PRO kulturystyki, wygrałem całe zawody w Szwecji, oba dni.

Wiele osób nie będzie wiedziało o co dokładnie chodzi, napisze tylko tyle, że taką kartę wygrać będzie miało szanse naprawdę niewiele osób. Nie ze względu na kasę, a ze względu na głównie genetykę i zaangażowanie które trzeba do tego mieć.

Będę jednym z dosłownie 4-5 czynnych kulturystów ligi pro w Polsce.

Dziękuje za gratulacje wczorajsze, dziękuje również za dzisiejsze jeśli się pojawią.

Jestem PRO, marzenie spełnione.

#silownia
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#sterydy
#chwalesie
Lewusx - 2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać ...

źródło: FF2FD5D2-5AD7-49E9-BFA8-3CF5B2F28F38

Pobierz
  • 116
@Lewusx: Gratki, czy zachowanie takiej sylwetki wymaga wielu/bardzo objętościowych treningów w tygodniu? Jeśli można wiedzieć to ile mniej więcej tygodniowo godzin spędzasz na udoskonalaniu?
  • 0
@marek2121: Gdybym trenował normalnym tempem to 10 godzin tygodniowo samego treningu siłowego bez dojazdów, ale ja lubię pogadać, poodpisywac podopiecznym między seriami i między tymi seriami długo odpoczywać żeby każda była na 100%, wiec wychodzi około 2,5h na jednostkę i 12,5g łącznie tygodniowo.
@Lewusx: Jakie zarobki są z bycia takim zawodowym kulturystą? Ile czasu trwa kariera? Co można robić na kulturystycznej emeryturze?
Serio pytam, to bez ukrytych złośliwości.
@Lewusx: no spoko bratki. Załatw sobie jeszcze kartę natura 2000 że niby wszystko naturalnie.

Osiągnąłeś coś fajnie dla ciebie. Ale uja się tym dzielić jak to nic nie wnosi do rozwoju cywilizacyjnego? Niczym Atlas chcesz wyrazie W unosić sklepienie? Jak OneManPunch rozwalisz meteor zmierzający ku ziemi. Czy się napijesz i go wystraszyła.

Prawdziwych mężczyzn to już nie ma. Zostali ci z drewna i plastiku.
  • 1
@Polinik: Zarobki obecnie mam na poziomie stałym ponad 10k miesięcznie, dla mnie to jest dużo biorąc pod uwagę, że 2 lata temu zarabiałem z 3,5-4k pracując fizycznie.

Bycie kulturystą to narzędzie do reklamy i spełnianie swoich ambicji, reklama jest dobra wiec myśle ze w perspektywie roku zarobki mogą wzrosną mi do stałych 20k miesięcznie co byłoby dla mnie już naprawdę super kwotą.

Na emeryturę tak naprawdę nie przejdę, po zakończeniu swojej