Wpis z mikrobloga

2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać zawodnikiem pro (zawodowcem).

Dziś stało się to faktem, jestem nowym zawodnikiem PRO kulturystyki, wygrałem całe zawody w Szwecji, oba dni.

Wiele osób nie będzie wiedziało o co dokładnie chodzi, napisze tylko tyle, że taką kartę wygrać będzie miało szanse naprawdę niewiele osób. Nie ze względu na kasę, a ze względu na głównie genetykę i zaangażowanie które trzeba do tego mieć.

Będę jednym z dosłownie 4-5 czynnych kulturystów ligi pro w Polsce.

Dziękuje za gratulacje wczorajsze, dziękuje również za dzisiejsze jeśli się pojawią.

Jestem PRO, marzenie spełnione.

#silownia
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#sterydy
#chwalesie
Lewusx - 2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać ...

źródło: FF2FD5D2-5AD7-49E9-BFA8-3CF5B2F28F38

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx ANKARA MESSI ANKARA MESSII MESSI MESSI KARA KARA ANKARA MESSI ANKARA MESSII MESSI MESSI KARA KARA ANKARA MESSI GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOIOIILOLOLOLAZZO
  • Odpowiedz
@Lewusx trzymałem kciuki cały czas ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zastanawialiśmy się nad tymi plecami, a jak widać i tak ich rozniósłeś. Świetnie. Po prostu masz ten 3d look.
  • Odpowiedz
  • 3
@zaciskk: Nie bolą, miewałem kontuzje, ale od dłuższego czasu jest git.

@revente 10x wiecej zainteresowania wśród gejów niż kobiet,

@Blaskun Nic bardziej mylnego, ale nie przetłumaczę tego dzbanowi.

@albo_wutka_albo_buk 2 lata offseason, sponsor jak się odezwie to pewnie odrzuce, bo wiem ile jestem warty obecnie, a radzę sobie sam i nie mam zamiaru świecić gębą za białko.

@puffpuff Mariusz Tomczuk, Marek Olejniczak, Krystian Wolski (najlepszy obecnie w Polsce)

@Kangur100 Ja w
  • Odpowiedz
@Lewusx
karta pro to nie byle co. Dobrze, że się wstrzeliłeś z formą.

Jak widać gen masz, jest potwierdzone.
Teraz niema wymówek. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz