Wpis z mikrobloga

Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczna i ojkofobiczna Platforma, dla której Polacy na tle zachodu to naród gorszego sortu do opluwania xD

Z jednej strony rzygam Rachoniem,Sakiewiczem,Holecką,Karnowskimi i tego typu elementem, z drugiej strony jak pomyślę o powrocie takich tuz jak Holland,Lis,Janda,Stuhr,Hołdys do "przestrzeni publicznej" to mnie też skręca.

Krytykujecie kogoś, że głosuje np na #konfederacja? To dajcie światopoglądową Partię Centrum z nastawieniem na liberalizm gospodarczy, składająca się z ludzi, którzy nie wywodzą się z PZPR lub Solidarności. Wiecie dlaczego tak nie będzie? Bo takie coś zostałoby stłumione w zarodku, przecież to symetryzm, można tylko na PO i PiS

HA TFU

#polityka #polska #bekaztvn #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa #takaprawda #niebieskiepaski
Kopyto96 - Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczn...

źródło: 5378f51d22ab14cfab77e5387f4747a2

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • 192
Petru xDD przecież to najbardziej skompromitowany polityk ostatnich lat.


@Kopyto96: Ty no stary Mentzen nie jest w ogóle nic a nic skompromitowany, to prawda xDDDD Bardzo wiarygodny, umiarkowany liberał, no serio stary muwie ci. A jego koledzy z partii też super, bardzo wycentrowani ludzie, nie tak skompromitowani jak Petru.
Khaine - >Petru xDD przecież to najbardziej skompromitowany polityk ostatnich lat.

@...
  • Odpowiedz
  • 5
@Khaine: Stary, Mentzen to w przeciwieństwie do Petru zarobił miliony w biznesie i wie jak zarządzać, bo Rysiek o ekonomii czy biznesie, to wiedział tyle, że wj*bał ludzi w kredyt we frankach.
  • Odpowiedz
Mentzen to w przeciwieństwie do Petru zarobił miliony w biznesie i wie jak zarządzać


@Kopyto96: Tak, to automatycznie robi z niego zajebistego, nie skompromitowanego polityka, który na pewno NIGDY, PRZENIGDY by nie użył siły politycznej aby te swoje biznesy mu poszły jeszcze lepiej XDDDD
  • Odpowiedz
  • 2
@Khaine: Nigdzie nie napisałem, że nie użył, wręcz przeciwnie, dobrze to wykorzystał. Tak czy owak, jako specjalista jest znacznie lepszy od Petru. Poza tym program Konfederacji jest znacznie lepszy od programu PO.
  • Odpowiedz
Tak czy owak, jako specjalista jest znacznie lepszy od Petru.


@Kopyto96: Dlatego dał się rozjechać w debacie i mówił że jego postulaty to takie żarty xD

Poza tym program Konfederacji jest znacznie lepszy od programu PO.


No na papierze wszystko super, a potem wprowadzisz nazistów, faszystów i fanatyków religijnych do sejmu i zobaczysz na pewno realizację tego programu, serio stary, będziesz mógł zostać paróweczkowym miliarderem wtedy xD Masz wyżej kilka linków
  • Odpowiedz
@Kopyto96: jeżeli światopoglądowo komuś podoba się PIS to spodoba mu się też konfederacja, która z katozamordyzmem idzie o krok dalej i królem Polski chcę uczynić Jezusa Chrystusa, aborcje karać więzieniem, a dla homoseksualistów stworzyć specjalny „rejestr”. Myślisz, że jak konfederacja wpuści do sejmu tych swoich szurów od Brauna i antywolnościowych narodowców to podatki magicznie staną się „niskie i proste”, a Polska zacznie przeżywać jakiś cud gospodarczy? nawet jak nie wejdą w
  • Odpowiedz
  • 3
@Khaine: xd bije od ciebie frustracja. Oglądałem tę debatę i nie ma tam mowy o żadnym rozjechaniu. Szkoda, że Tusk do debaty o ekonomii nie chce stanąć. Bo Petru to polityk, który nie ma nic do stracenia i nic do zaproponowania, więc sobie może szarżować, ponieważ nie ma elektoratu
  • Odpowiedz
katozamordyzm, aborcja, lgbt, całe bingo skreśliłeś


@Kopyto96: Koroluk literalnie tych ludzi przedstawił z ICH WŁASNYCH WYPOWIEDZI, a ty nadal nie wierzysz że to "bingo" to #!$%@? szczera prawda XDDD Skończ to żałosne racjonalizowanie i po prostu powiedz wprost że całe to gówno popierasz.
  • Odpowiedz
  • 2
@Khaine: <ziew> i tak nie zagłosuję na PO. Mało tego. Przekonuję rodzinę, by się z tego wycofali. Na razie mamę mam po swojej stronie, ale na tym mam nadzieję nie koniec. Tyle lat głosowała za ojcem, zrobi wyjątek dla mnie.
  • Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem, że nie użył, wręcz przeciwnie, dobrze to wykorzystał. Tak czy owak, jako specjalista jest znacznie lepszy od Petru. Poza tym program Konfederacji jest znacznie lepszy od programu PO.


@Kopyto96: putin też dobrze wykorzystał siłę polityczną.
Chyba specjalistą od monologów na tictocu. Poległ z kretesem w prostej debacie z Petru, a to zapomniał, a to nie odpowiedział.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: w programie konfederacji nie ma nic o polityce zagranicznej. Jest tylko nagonka na UE dokładnie takie same argumenty jakie stosuje PiS. Co za przypadek?
  • Odpowiedz
  • 3
@kierowcapieszyrowerzysta: Ale dlaczego zrzucamy temat na Konfederację, skoro post nie jest o Konfederacji. Napisałem ponadto, że mógłbym odpuścić głosowanie na nich, gdyby pojawiła się sensowniejsza partia. Po co odwracasz kota ogonem? Mówimy o partiach rudego, niemieckiego lisa i starego, frustrowanego prawiczka
  • Odpowiedz
<ziew> i tak nie zagłosuję na PO. Mało tego. Przekonuję rodzinę, by się z tego wycofali. Na razie mamę mam po swojej stronie, ale na tym mam nadzieję nie koniec. Tyle lat głosowała za ojcem, zrobi wyjątek dla mnie.


@Kopyto96: Ale to ty dzwonisz żeby udawać przed nami wszystkimi że nie popierasz wcale faszystowskich poglądów konfy żeby cię ktoś po pleckach poklepał i dodał otuchy, że wcale nie robi to z
  • Odpowiedz
Nie rozmawiamy o Konfie, tylko o PO i PiSie. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Krytykujecie kogoś, że głosuje np na #konfederacja? To dajcie światopoglądową Partię Centrum z nastawieniem na liberalizm gospodarczy, składająca się z ludzi, którzy nie wywodzą się z PZPR lub Solidarności. Wiecie dlaczego tak nie będzie? Bo takie coś zostałoby stłumione w zarodku, przecież to symetryzm, można tylko na PO i PiS


@Kopyto96: XD Leczysz się psychiatrycznie?
  • Odpowiedz
Ale dlaczego zrzucamy temat na Konfederację, skoro post nie jest o Konfederacji. Napisałem ponadto, że mógłbym odpuścić głosowanie na nich, gdyby pojawiła się sensowniejsza partia. Po co odwracasz kota ogonem? Mówimy o partiach rudego, niemieckiego lisa i starego, frustrowanego prawiczka


@Kopyto96: To Ty napisałeś, że chciałbyś głosować na centrum więc głosujesz na skrajnie prawicową konfederacje.
Konfederacje, która jest tak liberalna, że w związku z socjalistycznymi ustawami pisu atakuje rudego (
  • Odpowiedz