Wpis z mikrobloga

Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczna i ojkofobiczna Platforma, dla której Polacy na tle zachodu to naród gorszego sortu do opluwania xD

Z jednej strony rzygam Rachoniem,Sakiewiczem,Holecką,Karnowskimi i tego typu elementem, z drugiej strony jak pomyślę o powrocie takich tuz jak Holland,Lis,Janda,Stuhr,Hołdys do "przestrzeni publicznej" to mnie też skręca.

Krytykujecie kogoś, że głosuje np na #konfederacja? To dajcie światopoglądową Partię Centrum z nastawieniem na liberalizm gospodarczy, składająca się z ludzi, którzy nie wywodzą się z PZPR lub Solidarności. Wiecie dlaczego tak nie będzie? Bo takie coś zostałoby stłumione w zarodku, przecież to symetryzm, można tylko na PO i PiS

HA TFU

#polityka #polska #bekaztvn #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa #takaprawda #niebieskiepaski
Pobierz Kopyto96 - Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczn...
źródło: 5378f51d22ab14cfab77e5387f4747a2
  • 93
@Kopyto96: Koleś, ty myślisz jak homo sovieticus i śmiesz #!$%@?ć coś o starych zgredach? Wiesz na czym polega polityka w społeczeństwach, w ktorych ustrój opiera się na demokracji parlamentarnej? Kto ma ci podać na talerzu twoją "partię centrową z nastawieniem na liberalizm gospodarczy" (pomijam fakt że to kompletna bzdura, bo tam gdzie takie partie istnieją np. FDP w Niemczech nikt nie określa ich mianem centrowych, bo liberalizm gospodarczy nie jest centrowy
@niecodziennyszczon: Przeczytaj uważnie, stary boomerze, niestający pindolu. "DAJCIE MI", nie oznacza, że ktoś ma mi podać, tylko potocznie tak się mówi, że jak pojawi się takowa partia, to będzie warta głosu. Rozumiesz czy jest to dla Ciebie za trudne? Nie będę głosować na PO i w dodatku przekonuję jak najwięcej osób do tego, by też nie głosowały.
@janekplaskacz: I w jaki sposób to niszczy demokrację? Że randomowy typ sobie powiedział, że jest monarchistą? W PiSie też byli, być może w PO przed 2007 też. Poza tym, rozumiem, że to jest jakieś stanowisko partii, a nie zdanie 2-3 posłów? Napisz mi te 5 przykładów niszczenia demokracji. Dawaj.