Wpis z mikrobloga

Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczna i ojkofobiczna Platforma, dla której Polacy na tle zachodu to naród gorszego sortu do opluwania xD

Z jednej strony rzygam Rachoniem,Sakiewiczem,Holecką,Karnowskimi i tego typu elementem, z drugiej strony jak pomyślę o powrocie takich tuz jak Holland,Lis,Janda,Stuhr,Hołdys do "przestrzeni publicznej" to mnie też skręca.

Krytykujecie kogoś, że głosuje np na #konfederacja? To dajcie światopoglądową Partię Centrum z nastawieniem na liberalizm gospodarczy, składająca się z ludzi, którzy nie wywodzą się z PZPR lub Solidarności. Wiecie dlaczego tak nie będzie? Bo takie coś zostałoby stłumione w zarodku, przecież to symetryzm, można tylko na PO i PiS

HA TFU

#polityka #polska #bekaztvn #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa #takaprawda #niebieskiepaski
Pobierz Kopyto96 - Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczn...
źródło: 5378f51d22ab14cfab77e5387f4747a2
  • 93
@CudMalina: Nie, on miał wtopę za wtopą. Nie chodzi o samo święto sześciu króli. Kiedyś była kompilacja na YT z jego wpadkami. Osoba po prostu totalnie nieogarnięta. Do tego polecał brać kredo we frankach.
@Kopyto96: A co miał osiągnąć? Nigdy nie był członkiem koalicji sejmowej i nie sprawował władzy.

Ale przypominam że nazwałeś go najbardziej skompromitowanym politykiem więc chcę żebyś obronił tą tezę.
@revente: Ja cie pytam co osiągnął jako ekonomista, biznesmen, ogólnie człowiek, ktoś godny głosu. Podobno świetny ekonomista, zatem co tam ciekawego Petru zmajstrował w życiu?
@revente: Oczywiście, że jest. Najbardziej skompromitowanym medialnie. Każda jego wizyta w mediach kończyła się zaoraniem. Spadło mu drastycznie poparcie, finalnie jego kariera zakończyła się skandalem obyczajowym i totalnym wyłożeniem lachy na własną partię, w efekcie czego po jakimś czasie stracił w niej władzę, a potem nawet został z niej usunięty xD Teraz ktoś go wskrzesił, żeby wciskał kit i zabierał poparcie innej partii, ale ten gość jest w wielkiej polityce skończony