Wpis z mikrobloga

Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczna i ojkofobiczna Platforma, dla której Polacy na tle zachodu to naród gorszego sortu do opluwania xD

Z jednej strony rzygam Rachoniem,Sakiewiczem,Holecką,Karnowskimi i tego typu elementem, z drugiej strony jak pomyślę o powrocie takich tuz jak Holland,Lis,Janda,Stuhr,Hołdys do "przestrzeni publicznej" to mnie też skręca.

Krytykujecie kogoś, że głosuje np na #konfederacja? To dajcie światopoglądową Partię Centrum z nastawieniem na liberalizm gospodarczy, składająca się z ludzi, którzy nie wywodzą się z PZPR lub Solidarności. Wiecie dlaczego tak nie będzie? Bo takie coś zostałoby stłumione w zarodku, przecież to symetryzm, można tylko na PO i PiS

HA TFU

#polityka #polska #bekaztvn #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa #takaprawda #niebieskiepaski
Pobierz Kopyto96 - Z jednej strony socjaliści i złodzieje z PiSu, drugiej strony populistyczn...
źródło: 5378f51d22ab14cfab77e5387f4747a2
  • 93
@Kopyto96:

Oczywiście, że jest. Najbardziej skompromitowanym medialnie. Każda jego wizyta w mediach kończyła się zaoraniem. Spadło mu drastycznie poparcie, finalnie jego kariera zakończyła się skandalem obyczajowym i totalnym wyłożeniem lachy na własną partię, w efekcie czego po jakimś czasie stracił w niej władzę, a potem nawet został z niej usunięty xD


Idąc tą logiką nie warto głosować na konfederacje, bo medią po niej cisną

Teraz ktoś go wskrzesił, żeby wciskał kit
Najbardziej skompromitowanym medialnie.


@Kopyto96: Chyba nie słyszałeś o:
Kaczyńskim
Ziobro
Pawłowicz
Morawieckim
Sasinie
Suskim
Kowalskim
Zandbergu
Bosaku
Korwinie
Palikocie
Niesiołowskim
Kurskim

I dziesiatkach innych.

I żeby nie było- ja go jakąś super sympatią nie darzę. Po prostu jesteś ignorantem jeżeli porównujesz niefortunne wypowiedzi do szkodników którzy gadają totalne głupoty i kłamią w żywe oczy.
@panczekolady: nigdzie nie napisałem, że jestem centrystą, ale mógłbym poprzeć centrystów @Ravexon

Popieram właściwie część wpisu, że powinniśmy trzymać się zasad chrześcijaństwa w społeczeństwie, bo na nich zbudowano naszą cywilizację europejską (rzymską). Z tymi poganami rzecz jasna Bosak się odkleił.