Wpis z mikrobloga

Wiedziałem, że jest coś nie tak...cały czas czuje swędzenie obu sutków. Brałem finasteryd na włosy w bardzo małej dawce okolo pol roku potem skonczylem poniewaz neurolog mi przepisal escitalopram i biorę równiez z pol roku. Obecnie 20mg Trenuje na silowni, spaceruje, sen ok. Testosteron wolny ponizej normy przy wysokim całkowitym....hmm nie wiem co tu robić

#silownia #lekarz #hormony #testosteron #endokrynologia #sport #mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj #lysienie
Xabitka10 - Wiedziałem, że jest coś nie tak...cały czas czuje swędzenie obu sutków. B...

źródło: Projekt bez nazwy (6)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Xabitka10: wolny testosteron to bez sensu badać, bo później wychodzą takie kwiatki. Jego stężenia wahają się bardzo mocno, a i samo badanie bez shbg też niewiele powie, a tutaj jest w normie...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: no wlasnie...tez mi sie wydaje, ze dobre...ale te sutki swedzace mnie niepokoją...moze zrobie usg, 7 lat temu bylem na cyklu pol roku 250 enana tydzien. Moze jeszcze znamie tamtego...bo przez ten czas byly okresy ze mnie podpiekały i tak raz dobrze raz zle
  • Odpowiedz
@Xabitka10: podczas brania finasterydu testosteron wolny rośnie o 10% (bo nie kowertuje w DHT)

nie sądzę że dostałeś jakiegoś permanentnego uboka po którym przechyliło się "w drugą stronę" i teraz nawet po odstawieniu fina masz obniżony testosteron wolny
  • Odpowiedz