Wpis z mikrobloga

Niezle poruszenie ostatnio na tagu, nawet na główną wpada.

Dosyć długo śledzę tag i sporo osób kojarzę z nicków.
Na przykładzie @Lewusx muszę przyznać, że przykro się na to patrzy, jak ”normalni” ludzie coraz bardziej odklejają się przez sterydy.
Raczej każdy z Was, kto ćwiczy dłuższy czas i obraca się w towarzystwie ludzi „ z siłowni”, dostrzegł na własne oczy jak ludziom #!$%@? się w głowie po sterydach oraz jak niszczy się ich życie (nawet nie mówię tu o zdrowiu, tylko o relacjach ludzkich/rodzinnych, problemach z prawem itp.)

Z drugiej strony, to wiadomo - WSZYSTKO JEST DLA LUDZI.
Pewnie z większością osób, która bierze samego teścia w normalnych dawkach jest wszystko w porządku.
Jednak #!$%@? się w X środków na raz, TRENBOLONY, METANABOLE, inne konskie nazwy czy prohormony to już jest mózgotrzep na maxa XD
Niewielka w tym różnica od patusów #!$%@? psychodeliki, mefedrony czy inne psychotropy.

Oczywiście zdaję sobie sprawę jaki jest trend na tagu i że sterydy są tutaj coraz bardziej gloryfikowane, w związku z czym pewnie zaraz odpali się w komentarzu któryś z lubujących w strzykawkach.

Generalnie cała ta rosnąca moda na sterydy/peptydy/sarmy i inne gowna to jest totalna patologia, a to że ludzie zgłaszają się do takich naszprycowanych mutantów po rozpiski cyklów to już jest w ogóle #!$%@? umysłowe XD

#mikrokoksy #sterydy
  • 24
@Bartekgkw: Stary, ja nie rozumiem Ciebie i innych. Siedzimy na portalu na jakim siedzimy, dobrze powinniście wiedzieć, że zrobienie szumu wokół siebie, daje mi zyski. Jestem obecnie przed zawodami, strigerrowanie dużej ilości osób da mi zasięgi, co daje mi kasę, kasa w obecnym momencie jest mi niezbędna bardzo. Dziwne, że tak bardzo Was bolą niektóre moje odpowiedzi czy kolą w oczy, bo na żywo za każdym razem jak ktoś podchodzi z
@Bartekgkw: @Lewusx też tego nie rozumiem. Jak ktoś ma problemy z banią, to sterydy mu tylko pogłębią te problemy, ale jak ktoś ma wszystko w miarę poukładane w głowie, to nawet tren mu nie "zaszkodzi" - ofc mocno szkodzi, bo jest neurotoksyczny, ale to też nie na tyle, aby zaraz zrobić z kogoś zwierzę bez zachowań.
A największy ból dupy o branie sterydów ma normictwo, które w żyje marzeniami o naturalności
@Lewusx prowadź sobie i 50 osób ale czy masz jakieś uprawnienia żeby rozpisywać cykle? Trochę to niebezpieczne skoro typ który chemię zna tylko z własnych doświadczeń sprawuje opiekę nad ludzi i doradza co i kiedy brać XD A co zrobisz jak komuś się coś stanie?
@Bartekgkw: jasne, że środki wpływają na psychikę. U jednego mniej u drugiego gorzej. Akurat do mnie zgłaszają się nie po cykl, ale "po cyklu" właśnie z problemami z organizmem lub z głową i nie wiedzą jak to doprowadzić do porządku. Często rozpad życia osobistego, zdrady w związkach, bezsenność, problemy z erekcją. Tak samo jak wiemy na obecną chwilę, że sterydy mają potencjał uzależniający (przez wpływ na receptory dopaminogwe i opidowe)

@
@KOLEGAMAMY „uprawnienia żeby rozpisywać cykle” xD

@Bartekgkw uważam ze to ogólna choroba naszych czasów, takie wyciąganie ludziom dlaczego ich życie nie jest takie jakie uważamy ze powinno być. Cytując wielkiego Jonasza Koran-Mekkę „ludzie mają swoje cele i ideały za którymi zyja i za ktore umierają”. Jeżeli kolega Lewux, kocha to życie i robi to z pasja, dąży do jakiegoś celu to tylko zbić mu piątkę i niech idzie po swoje. Tak samo
@KOLEGAMAMY: Jakbyś zobaczył jak prowadzę te cykle i jak skracam listę używanych środków lub obniżam dawkowania, to powiedziałbyś że jednak ze mnie spoko gość, ale nie, lepiej rzucać słowami na lewo i prawo nie mając pojęcia o tym co kto szerzy. :)
@Kasahara jak to nie ma? Przecież dla każdej substancji jest LD50 ;) A kto przepisuje trt jak nie lekarz? Dziwnie wyglada skoro bombiarz po 3 latach bierze się za prowadzenie ludzi kosztem ich zdrowia
@KOLEGAMAMY: największym zyskiem jest #!$%@? treningowo i zdrowotnie klient, który przez X lat zostawi Ci kilka tysięcy złotych. Raczej #!$%@? komuś cyklu lub treningu aby go "#!$%@?ło" i skończyło się problemami zdrowotnymi jest strzałem we własną stopę, nawet kierujac się tylko zyskiem
@Kasahara totalna zgoda, nikt nie zakłada bomby żeby kogoś zabiło ale śmieszy mnie fakt ze wystarczy wbijać 3 lata i już można zostać ekspertem który bierze odpowiedzialność za polecane środki/dawki
@KOLEGAMAMY: mysle, że staż nie jest tutaj odpowiednim wyznacznikiem i czymś do oceniania w jakiekolwiek branży. Nie jest też tak, że ktoś musi sam być na dopingu lub się nie interesował tym wcześniej bo mógł. Oczywiście doświadczenie jest potrzebne w pewnych fachu i czasem może być z byt absurdalnie małe aby robić dobrą robotę. Cykle poziomu amatorskiego są dość dużą łopatologią, nie ma tu też nowinek, właściwie od 10-20 lat bez
@KOLEGAMAMY wiesz co to trt jest w ogóle? to leczenie chorób które polega na podawaniu pacjentowi testosteronu z zewnątrz celem uzyskania prawidłowego fizjologicznego poziomu, taka osoba więc jest naturalem i nie ma to nic wspólnego z dopingiem

Jedyne osoby które mogłyby się cokolwiek orientować w tym temacie to onkolodzy i ogólnie lekarze zajmujący się kacheksją, czyli zespołem wyniszczenia organizmu od nowotworów, AIDS, anoreksji itd

a wspomniany prześmiewczo dentysta może wypisać trt
@KOLEGAMAMY wgl zawsze mnie rozwala że ludzie mówią o sterydach jak o udawaniu lekarza i gadaniu o jakiejś odpowiedzialności

czy ćpunów z hyperreal co tam rozkminiają co z czym połączyć by porobiło i była bania ktoś pyta o odpowiedzialność albo czy mają kompetencje do tego? xDDD