Wpis z mikrobloga

148 216,20 - 10,20 = 148 206,00

Halo? Nie mogę rozmawiać, w końcu wpadła DYCHA! ()

Ogólnie ciekawy bieg, bo po 3 kilometrach chciałem zrezygnować bo było tak ciężko, duchota, kolka mnie złapała i tętno miałem wysokie mimo średniego tempa.

Strasznie się zaniedbałem przez tydzień, paliłem...wróć - tydzień robienia nadgodzin, mało snu, nawet kilka redbuli wypiłem, a nigdy tego gówna nie pije xD a wczoraj w piątkowy wieczór piwo z bratem, więc nie mogło się to nie odbić na formie.

Gdy chciałem już zrezygnować to na 3 kilometrze minął mnie dziadek na około 70 lat z prędkością światła (no myślę, że tak poniżej 5min/km) xD I sobie pomyślałem, że kurna troche siara tak kończyć, zwłaszcza, że Mirki zobaczo

To zebrałem siły, pobiegłem ile dałem rady, a na 6 kilometrze znalazłem szczęśliwie przystanek z wodą i potem już wiedziałem, że zrobię dychę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także widać jak brak regularności i zła dieta wpływa na kondychę (no shit, Sherlock).

A sponsorem muzycznym dzisiaj był Bloodhound Gang - The Bad Touch oraz co wczoraj odkryłem i wpadło w ucho: https://www.youtube.com/watch?v=p2vvF2xYS0M

Pozdrawiam!

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Pobierz nick230 - 148 216,20 - 10,20 = 148 206,00

Halo? Nie mogę rozmawiać, w końcu wpadła D...
źródło: IMG_0281
  • 9