Wpis z mikrobloga

156 829,44 - 21,29 = 156 808,15

XI Półmaraton Radomskiego Czerwca 76

Pogoda dzisiaj okazała się być łaskawa więc zdecydowałem się na atak na 1:45. Trasa dosyć cieżka, wyszło 148m przewyższenia co jak na bieg uliczny całkiem sporo (wykres w załączniku). Mimo wszystko biegło się całkiem przyjemnie, na płaskim nadrabiałem podbiegi, a na samych podbiegach jakoś mega nie zwalniałem. Jak zawsze organizacja super. Do tego finisz na hali zrobił wrażenie :)

Tym samym zdjąłem klątwę Radomia gdzie zawsze odnosiłem spektakularne porażki (głównie ze względu na żar) i kończyłem z czasami powyżej 2h ()

Do życiówki już co raz bliżej, ale przez to, że zdjąłem klątwę i przy tym się nie zarżnąłem traktuje ten czas jako taką mini życiówkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłej niedzieli!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
Pobierz randall - 156 829,44 - 21,29 = 156 808,15

XI Półmaraton Radomskiego Czerwca 76

Po...
źródło: IMG_0854
  • 19
@noe44: Dzięki! Czekałem na Twój komentarz. Sam jestem mega zaskoczony przy tych podbiegach. Ludzie tam mocno cierpieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kinja: Dziękuję! Widziałem, że Wrocław odrobił lekcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@randall Zależy jaką lekcje. Bo odnośnie komunikacji #!$%@?ł po całej lini. Takiego dramatu komunikacyjnego w kwestii dojazdu nie widziałam nigdy. Ja na stadion nie dotarłam w ogole przed biegiem, mój chłopak musiał cześć przebiec, cześć przejechać hulajnogą. Około 21:40 przy Grunwaldzie widziałam ludzi, którzy jeszcze biegli w stronę stadionu. Od około 19 przez grunwald ponoć już prawie nic nie mogło przejechać, po 20 pozamykali drogi obok dworca (2h przed tym niż jakikolwiek
@Kinja: W zeszłym roku też była podobna akcja. Moim zdaniem ciężko coś poradzić na to bo ogólnie nie ma zbyt wielu dróg dojazdu do samego stadionu. Nie zapomnę też powrotu tramwajem wszystkich biegaczy. Tramwaj pełny więc zapach był niepowtarzalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)