Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
co zrobic jak żona po 13 latach małżeństwa w odpowiedzi na to jak bardzo brakuje mi bliskości i zależy na seksie, odpowiedziała żebym sobie po prostu sam robił dobrze? nie zdradza mnie, po prostu tak jest że nie potrzebuje "zbyt często" a mi zależy na czułości...

jakieś porady?
#zwiazki #malzenstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 89
via mirko.proBOT
  • 17
Anonim (nie OP): Google maps -> historia.

Nie potrzebujesz detektywa. Patrzysz na ostatni miesiąc przemieszczenia się po mieście i praktycznie masz adres kolesia.

Bo niestety - sorry Mirku, ale wszyscy poprzednicy mają rację. Ona już jest zaspokojona. To tylko Ty masz problem.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
@mirko_anonim: Często chęć czułości się bierze z próbowania, na początku jej się nic nie chce, a po wszystkim się cieszy, że do tego doszło, zachęć: przytulaj wszędzie, komplementuj, żartuj rubasznie(ale tak pozytywnie), rozochoć, a nie że oczekujesz, że przyjdzie do łóżka i ci zacznie robić loda... chcesz jej, a nie tylko jej ciała, chcesz by chciała. Mówi się, że gra wstępna na wieczór zaczyna się rano i powinna trwać cały dzień
@mirko_anonim pograj z nia troche, z kobietami rzadko dziala rozmowa na takie tematy. Zacznij robic cos czego do tej pory nie robiles, nowe hobby, jak nie zadziala dorzuc nowa fryzure, nowe lepsze ciuchy. Sama wskoczy Ci do łóżka jak poczuje, ze moze cie stracic.
@mirko_anonim: a dociekałeś dlaczego tak się dzieje? czy klasyczne, "ja chce i #!$%@? "
macie dzieci? żona zdrowa? była u ginekologa w ostatnim czasie się badać? badania krwi robiła? hormony w normie? nie zaniedbałeś się ostatnio? może najzwyczajniej w świecie już jej nie pociągasz.
Nie wiem jak można być w małżeństwie tyle czasu i się nie umieć porozumiewać ze sobą jak dorośli ludzie XDD
@mirko_anonim: porad brak bo tak żyje 85% albo więcej facetów w długich związkach. Niektórych faktycznie baba zdradza ale większości nie. Kobiety lubią sex ale nie mają potrzeby tak jak faceci non stop się ruchać, u nich takie libido to zaburzenia, u nas norma. Musisz sobie odpowiedzieć na jedno pytanie: czy potencjalny dobry sex przez kilka miesięcy jest warty rozwodu i wydania kupy kasy. Jeśli masz warunki na znalezienie innej kobiety i