Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
co zrobic jak żona po 13 latach małżeństwa w odpowiedzi na to jak bardzo brakuje mi bliskości i zależy na seksie, odpowiedziała żebym sobie po prostu sam robił dobrze? nie zdradza mnie, po prostu tak jest że nie potrzebuje "zbyt często" a mi zależy na czułości...

jakieś porady?
#zwiazki #malzenstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 89
zajebiste rady aby go baba pierwsza puściła z torbami


@AdamKarolczak02137: za to że poszedł na kurs tańca? To chłop ma się bać konsekwencji a czemu babka się nie obawia że "chłop puści ją z torbami"? Coś tu jest nie tak, że chłop nie umie już walczyć o swoje, nawet boi się zacząć walczyć o swoje.
przytulaj wszędzie, komplementuj, żartuj rubasznie(ale tak pozytywnie), rozochoć, a nie że oczekujesz, że przyjdzie do łóżka i ci zacznie robić loda... chcesz jej, a nie tylko jej ciała, chcesz by chciała. Mówi się, że gra wstępna na wieczór zaczyna się rano i powinna trwać cały dzień - jest w tym sporo prawdy


@WhitePill4All: tak tak, a w klubie dosiądzie się chad i bez tych cyrków nie jedna pójdzie z chaem do
@mirko_anonim: jeszcze ci podpowiem, włącz sobie jakiś koniecznie stary film np z 1942 Casablanca - jest na CDA. Olej fabułę i wszystko inne ale uważnie obserwuj relacje facet <-> kobieta i jak takiego faceta postrzegają kobiety. Te dzisiejsze filmy/reklamy/media to tylko pokazują jak kobieta jest dzielna i niezależna a facet to fajtłapa a wiele facetów to ogląda i podświadomie takie zachowania przyjmują za pewnik. Potem możesz obejrzeć jakieś inne stare filmy
podstarzały normik z aparycja ulanego Janusza pójdzie na kurs tańca i co xD?

@AdamKarolczak02137: jak jest tak jak piszesz to faktycznie babka wie co robi bo ma na nim absolutną władzę

szkoły tańca niechętnie przyjmują samotnych facetów

@AdamKarolczak02137: ja słyszałem odwrotnie, że babki na takich kursach narzekają że nie ma facetów do tańca i tylko same kobiety się tam kręcą
@mirko_anonim: Gardzi Tobą. Dziękuję Bardzo.
Jak na razie pewnie nic nie robi ale widząc taką a nie inną sytuację to jak jej akurat nawinie się ciekawa okazja egzotyki to puści się w bok. Prawie pewne. I nie będzie miała ABSOLUTNIE ŻADNEGO ale to ŻADNEGO poczucia winy. Jedyne poczucie winy jakie będzie miała to to że pociągają ją inni a nie to że zrobiła Tobie krzywdę. Tak myślą kobiety. Jedynie tyle że
@woskrosenie: Mówimy o małżeństwie z długim stażem. Tak jak napisałem - jak byś całość przeczytał, to byś widział - może tak być, że już chłop na boku. Zmęczenie materiału to nie dziwota. Trzeba zaczynać na nowo, by coś z tego było.
I prawda taka że obcemu facetowi łatwiej taką rozkochać, niż własnemu mężowi którego zna od podszewki. Ale to nie znaczy że akurat jego sytuacja jest tak tragiczna, więc niech popróbuje