Wpis z mikrobloga

Chcialbym tylko przestrzec ludzi przed użytkownikiem @Kasahara. Nie słuchajcie typka jeśli chodzi o rady odnośnie treningu (szczególnie amatorzy). Gosc jest na bombie, a jedyne czym się może pochwalić to maksy. Wygląda jak typowy sąsiad spod jedynki a kreuje się na Boga kulturystyki. A tfu. Na takim towarze wiekszosc zrobiłaby o wiele lepsze efekty (czy to masa czy estetyka). Mysle że na nawet na sarmach mieliby lepsze efekty niż borsuk :d Poza tym hipokryta nie przyjmuje negatywnych komentarzy i je usuwa jak mu się zarzuci to co napisałem.

p.s tego nie usuniesz parówo ;)
p.s2 nie jestem zielonka. to jest moje drugie konto więc obserwuje cię od dawna.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@Ulfric_Stormcloak widzę że chyba nie zrozumieliscie przekazu albo po prostu źle napisałem :D chodzi mi o to że gość daje wskazówki amatorom a nie jest żadnym autorytetem ale przez staż na wykopie ludzie mogą go posłuchać. a #!$%@? glupoty
  • Odpowiedz
  • 0
@Ulfric_Stormcloak nie do końca :d gość się chwali ile to on nie wziąl w martwym a wygląda jak zwykły sąsiad :d do fitnesiarza dużo mu brakuje. trójboista ok. ale porady typu rób 24 serie na bica w tygodniu to moze sobie w dupę wsadzić. jak on nawet bica nie ma :D
  • Odpowiedz
Według badań Dr. Mike Israetela, który jest najwiekszym autorytetem z systemem Renaissance Periodization, jeśli chodzi o hipetrofię


MRV = Maximum Recoverable Volume:

The MRV depends highly on the number of sessions per week. With 2 sessions, the average intermediate MRV for biceps might be around 20 sets per week. With three sessions, it’s closer to 25 sets per week. With 4 sessions, it’s around 30 sets, and with 5 or 6 weekly
Kasahara - Według badań Dr. Mike Israetela, który jest najwiekszym autorytetem z syst...
  • Odpowiedz