Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie jakiś zajebisty sposób na prewencję #zakwasy #doms? Kupiłem sobie pistolet do masażu, ale hooya to daje szczerze mówiąc xD. Prawie ciągle mnie #!$%@? klata, dwugłowe uda i pośladki, rzadziej inne partie.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636ef2e197a0cae9d23e1c55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
ZrzędliwaKrowa: @pkrr: po ilu latach xD?

Zmniejsz obciążenie

@Rasteris: no to wiem, wtedy nie będę miał jak pójdę pomachać na małym ciężarze w dużym zakresie, ale nie o to mi chodzi, lubię ten mały zakres powtórzeń.
@Bulkanator8000: właśnie to jest tak, że na FBW zrobię 4 serie na klatę po 6 powtórzeń np. w poniedziałek to w środę jeszcze czuje zakwasy xD. Tak samo jedne hip-thrusty i 3
@AnonimoweMirkoWyznania: > no to wiem, wtedy nie będę miał jak pójdę pomachać na małym ciężarze w dużym zakresie
Mirkowi raczej chodziło o deload a nie zmianę przedziału powtórzeń. Jeśli robisz tylko niski przedział powtórzeń to dopiero miałbyś domsy jakbyś nagle zmienił na wysoki.

Przede wszystkim to nie padła najważniejsza kwestia, czyli od kiedy ćwiczysz. Jeśli od mniej niż miesiąca, to tutaj serio nie ma drogi na skróty i trzeba przeboleć. U
@Rasteris: "Za duże obciążenie" czyli niski przedział powtórzeń, tak? Początkujący zazwyczaj operują na tak niskim ciężarze, że raczej rzadko się słyszy iż jakiś początkujący sobie #!$%@?ł stawy bo robił ławę na 6 powtórzeń. Nie mówię, że twój sposób przeplatania zakresów powtórzeń jest głupi dla osoby zaawansowanej ale raczej nie pomoże początkującemu z domsami