Wpis z mikrobloga

Elo. Raport z IDLa i moich pierwszych zawodów.

Zaliczone 300 / 310 / 320 przy wadze 92,7, więc rekord bez pasków pobity i to z myślę 2,5 - 5 kilowym zapasem, ale nie wiedziałem czy to 320 w ogóle pójdzie, więc wolałem nie ryzykować.

Około 200 zawodników na całych zawodach, 16 w lidze pro i ja naturalnie na szóstym miejscu licząc po dotsie i na trzecim ex aequo z dwoma zawodnikami (ja najlżejszy xD) pod względem ciężaru, więc chyba całkiem dobrze. Z tego, co patrzyłem, to nikt ze zwykłych grup nie przebił 200 dotsa, więc mimo że pro nie liczyło się do opena, to chyba można powiedzieć, że byłem szósty na 200 chłopów xD.

Obawiałem się jak wpłynie późny start, bo aż o 22, ale jak opener 300 kg poszedł bardzo lekko, to już wiedziałem żeby iść zgodnie z planem. 310 dużo lżej niż na treningach przez ostatni miesiąc, a pod 320 wyszedłem już tak wyćpany, że nawet zapomniałem zbić piąteczek z sędziami, więc trochę szkoda xD, no ale poszło też zaskakująco lekko. Na przyszłość wiem, żeby wjeżdżać ciężej od początku, bo jednak na zawodach jest większy ogień niż na treningu xD.

Ostatecznie w stawce było dość ciasno, bo do pierwszego miejsca dzieliła mnie mniejsza różnica w dotsie niż do siódmego i praktycznie każde kolejne +2,5 kg dałoby mi miejsce wyżej, ale nie ma co gdybać, bo prawie wszyscy spalili trzecie podejścia, więc i tak miałem sporo szczęścia.

Zajebiste przeżycie, cieszę się z tego szóstego miejsca wśród najlepszych chyba bardziej niż gdybym był na podium w zwykłej grupie. Dzięki całej ekipie, @bdm_bq za singlet i wykopkom komentującym i plusującym moje sportowego zmagania. Jeszcze jeden przystanek w grudniu na debiutach, robię total co najmniej 700 kg i od nowego roku parę miesięcy przerwy od dźwigania – pasowałoby coś dociąć na lato xD.

Mam już oficjalnie najsilniejszy martwy na tagu xD? Pozdro.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
Xaroks - Elo. Raport z IDLa i moich pierwszych zawodów.

Zaliczone 300 / 310 / 320 ...
  • 13
@Xaroks: Eh, no i po co ta redukcja ( ͡° ʖ̯ ͡°) graty, dobrze że łapy wytrzymały bo w sumie tylko o to miałem obawy.

Ps. Bo nie dopisałeś, a mi to trochę łeb rozwala - chłop robił chyba 3x podejścia pod 1rm w paskach i bez, co tydzień przez ostatnie 3 tygodnie przed zawodami (?) xD także Pan Xardas pluje na tych co po maxach w
@bdm_bq: dokładniej to co 2 tygodnie w soboty 1.10, 15.10 i 29.10 + cały trójbój 25.10 i tam też wpadło to 300/310/320 xD. Intensywny październik był.
@Kyriakos: tak jak napisałem wcześniej.
@rekrut03: właściwie to miałem kontuzję barku, która trochę wyeliminowała mnie z wyciskań na 2 miesiące, ale samo się naprawiło to po co o tym mówić xD.
@Xaroks: Czy w lidze pro startowaliście jako jedna grupa, czy was podzielili? U mnie poza mną było 6 zawodników i trzecie podejście, przez brak dobrego odpoczynku, poszło zupełnie z dupy (w sumie to nie poszło xD), pomimo dołożenia tylko 5kg względem drugiego