Wpis z mikrobloga

Zacząłem redukcję, chce zrzucić głównie kabzon i przy okazji a potem mocniej zbudować mięśnie, 179,9cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) i 79 kg here, wyliczyło mi że powinienem jest już ucięte 2240kcal (nie wiem czy to nie za dużo). Pracuje jako kurier i robię z 10-15km na nogach dziennie, co 2 dzień ćwiczę w domu z hantlami FBW w planie ze zdjęcia. Używam hantli 2x 10,7kg do wszystkich ćwiczeń, jedno idzie lżej jedno ciężej, udaje się robić pełne serie z trudnością pod koniec. Powinienem to kontynuować do zrobienia jakieś tam formy i nabrania doświadczenia czy zmieniać już ciężary (npm większe na wyciskanie z podłogi) czy wyciskanie z podłogi wystarczy żeby robić klatę? (Łokcie mogą wchodzić tylko do poziomu podłogi, czy może robić szerokie rozpietki?) Nie mam czasu chodzić na siłkę i za bardzo miejsca żeby kupić ławeczkę. Co mogę zrobić dla poprawy efektywności tej "redukcji"?
#mikrokoksy #redukcja
mathia963 - Zacząłem redukcję, chce zrzucić głównie kabzon i przy okazji a potem mocn...

źródło: comment_166608346872ZJBQU0oqNmuICQHJisme.jpg

Pobierz
  • 5
@mathia963: Powinieneś zmieniać. To jest trochę bez sesnsu robić tym samym ciężarem triceps co martwy ciąg. Wiadomo - jak chcesz się trochę poruszać tylko to spoko - każdy ruch na plus, ale jak chcesz, żeby to miało ręce i nogi to ja bym zmieniał obciążenie i zmienił plan. Może na siłkę dałbyś rade się zapisać? ()