Wpis z mikrobloga

Dalej coś tam podniosę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właściwie od ponad roku nie robiłem żadnych ciągów obunóż, ale po zmianie klubu w którym prowadzę treningi mam do dyspozycji trap bara więc postanowiłem zobaczyć ile pójdzie. Lekkie 285kg, muszę pokombinować żeby założyć większy ciężar. Wcześniej wpadło kilka serii highpulli na 140kg i innych dynamicznych ćwiczeń. Obecna waga na czczo to ok 110kg. Niedługo szykuję się do pierwszego startu w mma, jak wynik będzie na korzyść to dam znać( ͡° ͜ʖ ͡°). Minęło 15 miesięcy trenowania sportów walki, oswoiłem się z tym, kondycyjnie jest już bardzo dobrze, sparingi stały się normą. Mam możliwość treningów w grupie zawodniczej z topką zawodników w Polsce z czego postaram się skorzystać. Tygodniowo wychodzi mi ok 8-10 treningów, 2xmotoryka, 1xzapasy, 1-2xtarcze, 4-5xmma.

#mikrokoksy #mma #silownia
Darksed - Dalej coś tam podniosę( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Właściwie od ponad roku nie robiłem żad...
  • 30
Bawisz się jeszcze w siłownie czy tylko sporty walki? Ja od kilku miesięcy mam więcej treningów na macie niż siłowni. Trochę mnie to martwi i mam problem dograć to energetycznie, aby mieć jakieś przyrosty.
@Nano22: Pomogły zdecydowanie, nie miałem żadnej kontuzji oprócz stłuczeń, a w zapasach i parterze czuję dużą różnicę w przewadze siłowej. Na pewno taka ilość masy mięśniowej sporo utrudniała mi pierwsze miesiące treningów pod względem wydolności ale to jest do wypracowania.
@hesuss: 200IQ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Boleslavic: 105-106

@Bartekgkw: Świeży nie byłem bo po 2h zapasów i pracy a samo nagranie jest z końcówki treningu. Ogień to sobie ogry wymyśliły, po prostu robić trzeba bo jakbym miał się napalać na każdy z 10 treningów w tygodniu to sił by nie starczyło.

@krypec: Na wykopie każdy waży 120 a rusza się jak 70, tylko nie startują