Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Proste pytanie. Jak można mieć takie bice i masę jak kolega triathlonista po lewej stronie 186/84?

Mi bliżej to kolegi po prawej 176/70 chociaż lata siłowni robią swoje i jestem lepiej zbudowany niż ten drugi kolega (po prawej) mimo 174/70. Przynajmniej czasem mi tam mówią ludzie.

Ale naprawdę. Też chcę być masywny, a czuję że przez moje geny nigdy nie będę wystarczająco duży.

Nie ma żadnej perspektywy. Kolega po lewej to jest po prostu duży. Ja nie wiem jak. Po prostu co trzeba zrobić żeby tak wyglądać.

#silownia #mikrokoksy #dieta #cwiczenia #mirkokoksy
Pobierz pyroxar - Proste pytanie. Jak można mieć takie bice i masę jak kolega triathlonista p...
źródło: comment_1661636232SVR2NrViLu8tp8lISfYEAI.jpg
  • 19
@pyroxar: masz za niski poziom testosteronu. Kiedys go sobie sztucznie podwyzszylem i stalem sie gosciem triatlonistą. Efekt uboczny jest taki, że to nie jest stałe i gdy zaniedbasz to wracasz do stanu rownowagi ze swoim organizmem
@suckmyduck: jezeli twoj organizm produkuje malo testosteronu to mozesz 10 lat pracowac nad soba z dietkami 5 razy dziennie i nie zdobedziesz 80kg przy takiej budowie jak koles z prawej
@pyroxar: pyroxarze, robisz koledze zdjęcia z ukrycia? To może podchodzić Jahwe pod homoseksualizm, a pamiętaj że

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" (Księga Kapłańska, 20:13)