Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Anonim z powodu dosc wstydliwego problemu, co do którego mam dwa pytania. A z konta można mnie zidentyfikować.

1. Czy przy średnim i dłuzszym stazu treningowym (powiedzmy 3/4+ lat) zauważyliście u siebie wzmożone pocenie w sytuacjach nietreningowych? Kiedy temperatura ciała wzrasta choć minimalnie, na przykład przejscie 500m do przystanku o 7 rano w taką pogodę jak dzisiaj, moje ciało momentalnie i bardzo mocno zaczyna się pocić. Jakbym na siłce oprócz mięśni wytrenował równiez gruczoly potowe, które najmniejszy wysiłek traktują jak 1RM w martwym i profilaktycznie zaczynają pracować na max obrotach?
Jak można zmniejszyć ten przykry efekt?

2. Chcąc zrobić kompleksowe badania krwi pod kątem nadpotliwości klinicznej (hyperhidrosis), jakie testy wybrać? Rok temu miałem już ten problem i robiłem badania, ale na samą nadczynność tarczycy (nie mam jej). Czytam, że również teścia warto zbadać bo to może być jeden z objawów niskiego (innych objawów raczej nie mam), ale czy coś jeszcze?
Pozwolę sobie poprosić o pomoc @Kasahara , może spotkałeś się z takim problemem.

Takie rzeczy jak przewiewne lniane ubrania, ograniczanie kofeiny i ostrych potraw wprowadziłem już ze dwa, trzy sezony temu.

#zdrowie #pytanie #badanie #silownia #mikrokoksy #nadpotliwosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63032f060b38baa9cfae31a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja przy takich pogodach wyjdę z domu, przejdę 500m i jestem zlany potem, mimo że mam bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej i ćwiczę wiele lat już na siłce. To normalne przy 30-35 stopniach. Za to w zimie jak jest 0-10 stopni to przychodzę na siłkę na trening i nawet kropla potu na czole mi się nie pojawi, mimo że ćwiczę tak samo ciężko, a nawet ciężej, bo są lepsze warunki.
dsomgi00 - @AnonimoweMirkoWyznania: Ja przy takich pogodach wyjdę z domu, przejdę 500...

źródło: comment_1661171022Kn4or4kgaAA5uSPH4CzmoR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
RóżowyBrowar: Tu OP, zapomniałem kodu uwierzytelniajacego.
@bartt345: Testowałem Perspiblok w wersji Forte przez miesiąc, nie zauważyłem nawet najmniejszej poprawy.

@dsomgi00: Akurat pachy pocą mi się zwyczajnie i nie stanowi to problemu, najgorzej jest z plecami, niższymi plecami na wysokości nerek, klatka piersiowa, w dalszej kolejności twarz.

Z tego powodu odpada botoks na nadpotliwość, bo po prostu powierzchnia jest za duża/za wrażliwa.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz