Wpis z mikrobloga

Koliedzy, polećcie jakieś blokery apetytu co można dostać w PL legalnie (albo od lekarza), tylko nie żadne spalacze i bez kofeiny

Jak ktoś chce mi prawić banały, że mam zaburzenia, powinienem się lepiej kontrolować, żebym pił dużo wody, jadł warzywa itd., to darujcie sobie, bo będę usuwał od razu. Jestem okazem zdrowia, bf ~12%, bardzo zdrowa dieta, duża aktywność. Powody mam i tyle.

Z góry dzięki za merytoryczne odpowiedzi

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #odchudzanie #suplementy
  • 24
przestań wywalać sobie insulinę co chwila, podkręć tłuszcz w diecie, obetnij węgle z wysokim indeksem glikemicznym i ogarnij indeks sytości produktów


@statystyczny_yt: indeks sytości znam, keto się tym bardziej boję, bo przecież to węgle z białkiem robią całą objętość, no ale może warto spróbować

Inna sprawa, że w takim żyję już środowisku, że mnóstwo dostaję ciast itd. pod nos, to się czasem złamię i ketoza zepsuta ¯\_(ツ)_/¯ nie wiem jak wy
@Jaca656565: "są w ogóle lekarze, co są skorzy to dać? "Z własnego doświadczenia ci powiem, że lekarze wierzą w ilość kalorii i nie biorą pod uwagę jaki % z nich organizm jest w stanie przyswoić. Ja po jednych antydepresantach sporo przytyłem. Wcale nie jadłem więcej, ani nie ograniczałem aktywności fizycznej. Na tycie składa się więcej czynników, niż same kalorie.. Niestety nie wiem gdzie możesz dostać pomoc, której oczekujesz, ale miej świadomość
@Jaca656565: wydaje mi się, że wszystko co będzie skuteczne to albo niezdrowe, albo nielegalne albo jedno i drugie, także ciężka sprawa. Jest dużo trików na radzenie sobie z głodem jak nie wiem, napoje 0, woda przed posiłkami, kiszonki, niektóre owoce i warzywa (np arbuz u mnie zrobił #!$%@? i polecam bardzo), kawa i tak dalej.
@Jaca656565: Tak jak kolega wyżej pisze, mi też pomaga palenie w tym. Zwłaszcza jak przeholuję z dietą w ciągu dnia i np. o 16 już mam zjedzony limit kcal (a chodzę spać o 2 w nocy xD). Ja akurat palę te podgrzewacze Glo (neo) bo nie śmierdzą ubrania i nie ma kapcia w mordzie. Gdyby nie jaranie to chyba bym wyszedł z siebie wieczorami będąc głodnym.