Wpis z mikrobloga

ale zdajesz sobie sprawę że możesz nie korzystać z firm wspierających pride month? skoro ich marketing cię odrzuca dlaczego po prostu nie zrezygnujesz?


@Deska_o0: są w ogóle firmy, które nie wspierają pridemonth? jak się kupuje u takich to z góry jest się faszystą odrzucanym przez wszystkich
  • Odpowiedz
są w ogóle firmy, które nie wspierają pridemonth?


@przegro_pisarz: tak, nawet bardzo dużo

jak się kupuje u takich to z góry jest się faszystą odrzucanym przez wszystkich


@przegro_pisarz: co? xD
przed chwilą nie wiedziałeś czy takie są, ale doskonale wiesz że gdybyś korzystał z ich usług to "byłbyś odrzucanym przez wszystkich faszystą"?
kolejny który uznaje swoją urojoną oblężoną twierdzę za fakt
  • Odpowiedz
Bo jak jakaś istotna się pojawi to ją wykupią


@Windows_98: Instagram miał być alternatywną dla facebooka, WhatsApp dla messangera, możnaby tak wymieniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zakładam tak bo widzę reakcje ludzi jak się dowiedzą, że ktoś nie wspiera lgbtqia+


@przegro_pisarz: korzystam z linuxa i nie zostałem jeszcze nazwany przez nikogo faszystą, odrzucenia też jakoś nie odczułem

Nie wiedziałem czy takie są bo w social media tylko wspierające mnie wyskakują.


@przegro_pisarz: to się nazywa reklama spersonalizowana, korzystasz z ich usług to wyskakują podobne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Taaak, żryjcie się wykopki w najlepsze. Skaczcie sobie do gardeł, wyzywajcie się - śmiało! Wszak na tym polega wasz nędzny żywot.
  • Odpowiedz
@kupasiniaczek: nie, proponuję mu jakiekolwiek działania skoro aż tak go boli że ktoś ma czelność akceptować orientacje innych, znajdzie się firma z każdej gałęzi z której usług może korzystać, może również skorzystać z gościny kogoś o podobnych poglądach, ruski mir czeka
  • Odpowiedz