Wpis z mikrobloga

jakieś projekcje atakujesz na mój temat, których nigdzie nie napisałem.


@szpongiel: to jakiś twój styl pisania ze oskarżasz innych o to co robisz?

Napisałeś nieprawdę


@szpongiel: gdzie? przecież próbujesz przypisać mi swoje urojenia

jeżeli za firmy uznamy ich lokalne przedstawicielstwa


@Wap30: dlaczego piszesz o firmach ze zgniłego zachodu jak przecież tam są lokalne odpowiedniki?
@tbhilt: kto mówi, że nie można się śmiać z gejów? Ja nie mam nic przeciwko.

@UwUpepsicolazeromax: z jednej strony zgadzam się z @steemm - tak działa wolny rynek. Nie chcesz korzystać z usług tej firmy, jeśli przeszkadza ci tęczowe logo? Nie korzystaj.

Z drugiej strony mamy często do czynienia tutaj z olbrzymimi molochami, firmami, które mają większość rynku, więc nie ma sposobności, żeby nie korzystać z usług tych firm.

Takie
@Deska_o0:

gdzie?

Tu:

możesz nie korzystać z firm wspierających pride month?


dlaczego piszesz o firmach ze zgniłego zachodu jak przecież tam są lokalne odpowiedniki?

Jaki jest lokalny odpowiednik Twittera, Google, YouTube, Facebook, itd. ;)

Poza tym nie wiesz gdzie mieszka OP. U mnie lokalne odpowiedniki wszystkie są tęczowe ¯\_(ツ)_/¯
Nawet państwowa służba zdrowia, dostawcy energii i banki. Zatem o jakich niby odpowiednikach mowa?
@theicecold: OP wrzucił mema dla śmieszków. Tęczowi w komentarzach odlecieli na kilka sposobów głównie ironicznie, sarkastycznie zamiast obrócić go w żart. Oczywiście z innych śmiać się można i obrażać ale z nas nie. Żałosne.
Tęczowi w komentarzach odlecieli na kilka sposobów głównie ironicznie, sarkastycznie zamiast obrócić go w żart.


@tbhilt: odpowiadanie na coś sarkazmem i ironią jest dosłownie obracaniem tematu w żart. ¯\_(ツ)_/¯

Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest
@theicecold: Mogłem użyć stwierdzenia "nieudolny sarkazm" ale nie wiem jak zdefiniować poniższe. Ani to głupie, ani śmieszne...

bo oni wpychajo na siłe wszystkim ideologie LPG OLABOGA CHCOM ZNISZCZYC POLSKOM RODZINE LEWAKU
@UwUpepsicolazeromax: mnie brzydzi hipokryctwo tych firm. Swietuja pride month na profilach europy czy USA, ale jak juz maja oddzialy w rosji czy arabii to tam siedza cichutko jak mysz pod miotla, chociaz to tam wlasnie najbardziej powinni byc aktywni