Wpis z mikrobloga

@UwUpepsicolazeromax Przecież ogromna większość ma #!$%@? na to. Przestańcie sobie prawackie płatki śniegu przypisywać zdanie każdego człowieka xd

Powiem wiecej jeśli ten marketing by ludzi odpychał jak wam sie wydaje to żadna korporacja by w życiu tego nie powtórzyła bo dla nich liczy się excel i cyferki na koncie, a nie prawa człowieka czy dyskryminacja mniejszości

Pora zejść na Ziemie i wyjść z bańki
  • Odpowiedz
możesz nie korzystać z firm wspierających pride month?


@Deska_o0: interesujący argument ( ͡° ͜ʖ ͡°) to byłby ciekawy challenge. Nie grzeje mnie pride month ani nie ziębi, ale chyba dla każdego jest oczywiste że nie da się relatywnie normalnie funkcjonować i nie korzystać z firm wspierających pride month
  • Odpowiedz
@Wap30: oczywiście że się da, w ruskim mirze i na bliskim wschodzie nikt z tym nie ma najmniejszego problemu, ale i na zgniłym zachodzie jest to możliwe, nie bardzo tylko rozumiem sens jak jedną przeprowadzką można się pozbyć tak wielkiego problemu i znaleźć wśród podobnie myślących
  • Odpowiedz
@UwUpepsicolazeromax: ale zdajesz sobie sprawę że możesz nie korzystać z firm wspierających pride month? skoro ich marketing cię odrzuca dlaczego po prostu nie zrezygnujesz?


@Deska_o0: i po co tak kłamać? Nawet gdyby ktoś chciał odciąć się totalnie i zamieszkać w lesie w szałasie, to jest nielegalne i leśnik #!$%@?. Natomiast jak nie zostaniesz leśnym pustelnikiem, to nie ma takiej możliwości, gdyż wszystkie firmy są gejowe w czerwcu, a nawet (na
szpongiel - > @UwUpepsicolazeromax: ale zdajesz sobie sprawę że możesz nie korzystać ...
  • Odpowiedz
i po co tak kłamać?


@szpongiel: i po co zaczynać wpis od pokazania że jesteś hipokrytom? zarzucasz mi kłamstwo a propos możłiwośći zamieszkania w lesie a ja nigdzie nie pisałem niczego takiego, masz też mentalność islamisty i po ucieczce do liberalnego kraju chciałbyś żeby to ten kraj się dostosował do ciebie xD
ruski mir i bliski wschód to kierunki które powinny ci się spodobać bardziej niż UK
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jakieś projekcje atakujesz na mój temat, których nigdzie nie napisałem.
Napisałeś nieprawdę i jeszcze idziesz w zaparte.

Polecam obejrzeć fragment filmiku, który wrzuciłem, bo wydaje się, że nie rozumiesz również o czym jest wpis OPa.
Nim jemu też zarzucisz bezpodstawnie mentalność islamisty, uprzedzę, że autor filmiku, Jonathan Pie, jest liberałem.
  • Odpowiedz
, w ruskim mirze i na bliskim wschodzie nikt z tym nie ma najmniejszego problemu


@Deska_o0: jeżeli za firmy uznamy ich lokalne przedstawicielstwa, to faktycznie sprawa się znacznie upraszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz