Wpis z mikrobloga

@Marcines: O to to, promują to w krajach, w którym osoby LGBT problemów nie mają, ale tam, gdzie bycie LGBT może skończyć się śmiercią to o tym nie wspominają, mamy 2022 rok a lewactwo dalej to popiera i mówi, że to nie jest czysty marketing w najgorszym wydaniu XD
  • Odpowiedz
@TheRealMikz: nie ma problemu:
1) przeprowadzić się do ruskiego miru
2) cieszyć się otoczeniem podobnych sobie i brakiem zgniłego zachodu
Podzielisz się realizacją skoro dostałeś prosty tutorial?
  • Odpowiedz
@TheRealMikz: dlaczego nie odpisujesz na to co pisałem tylko na własne urojenia?
tak, paniczny strach przed akcją promocyjną sugeruje że masz mentalność wschodnią więc najlepszym miejscem zamieszkania jest ruski mir, gdzie nic takiego cię nie spotka, oraz będziesz miał cały wachlarz alternatyw, nie wiem po co tekst o ruskim trollu, widocznie czujesz się kimś w tym stylu że musisz zaprzeczać czemuś czego nigdzie nie sugerowałem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: mówisz o moich urojeniach, a zdradzasz jedynie własne mówiąc o jakimś panicznym strachu. Są rzeczy których się boję, ale marketing bezdusznych korporacji eksploatujący do porzygu motyw LGBT do nich nie należy ¯\_(ツ)_/¯. Sugestia, że ktoś, kto się nie zgadza z takim podejściem, powinien się wyprowadzić do Rosji pokazuje wyłącznie Twoje własne zaburzenia.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Jeśli w jakimś wpisie widać takie nagromadzenie "podobno" jak w twoim to z niemal 100% skutecznością można założyć, że chodzi o jakiegoś dzbana z projekcjami dziwacznych chochołów.
Jak w ogóle można spodziewać się dyskusji rozpoczynając swoją wypowiedź od "podobno nie można być dumnym z bycia Polakiem"? xD
Przy czymś takim nawet głupkowate eufemizmy w rodzaju "alfabetyczne stwory" czy innego rodzaju boleśnie wymuszone próby bycia "cool" nie są aż tak wymowne.
  • Odpowiedz
@TheRealMikz: ok twoim urojeniem jest próbą przypisania mi własnych słów, a moim wychodzi na to że wskazanie miejsca gdzie nie będzie atakował cię ten straszny marketing o co sam prosiłeś, dobrze kombinuje? xD
  • Odpowiedz