Wpis z mikrobloga

Czemu wszystko jest tak kaloryczne () Bułka. Bułka to dżihadysta.
Macie produkty, które was zaskoczyły, że mają tyle kalorii? Wiem, że białe pieczywo to ogólnie demonizowane od zawsze, więc można było się spodziewać, ale dla mnie jednymi z większych szoków był sos belgijski (wiadomo, że kaloryczny, ale nigdy bym nie przypuszczała, że aż tak!), alkohol wysokoprocentowy i te głupie ciastka owsiane w starbaksach, czy costach - taka pierdoła, a jeżeli dobrze pamiętam to półtysiaka kcal za jedno :D
#dieta #pytanie #fitness #kalorie #odchudzanie
  • 27
  • Odpowiedz
@Levieush: ta #!$%@? smaczna muffinka czekoladowa z biedrixa. 500kcal i ponad 30g tłuszczu, a chłop to zjada w minute. No i wszystko z mcdolana - chore ilości tłuszczu w tych burgerach, dużo większe niż zakładałem
  • Odpowiedz
@Levieush: mnie w drugą stronę. Skyr z pilosa 64 kcal w 100g i chudy twaróg jakieś 80 kcal w 100 gramach. Jak zmieszasz całe opakowanie tego skyra i twarogu w blenderze to nażresz się jak prosiak a jednocześnie pochłoniesz mało kcal( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
2021 rok a ludzie liczą kalorie jedzenia.

@dyziowski: trudno inaczej efektywnie kontrolować masę ciała :-). "Just eat real food bro" nie zadziała jak ktoś ma zaburzone odczuwanie sytości i głodu po posiłkach, bo przyjmując pokarm ad libitum będzie miał nadwyżkę na "czystej misce", tylko mniejszą niż na wysokoprzetworzonych produktach.
  • Odpowiedz