Wpis z mikrobloga

#mikrophysio

Tl;dr


Właśnie zauważyłem, że 500 osób postanowiło dać do obserwowania powyższy tag, który kiedyś sobie wymyśliłem, że go „założę” (bo de facto nigdzie nie jest napisane, że to mój wkład, ale nie zależy mi na tym). Zawsze to jakaś okrągła liczba ( ͟ʖ)
Z początku były publikowane tutaj jakieś posty bez większego ładu i składu, chciałem zachęcić bardziej inteligentne grono osób udzielających się pod #mikrokoksy do dzielenia się swoją wiedzą na tematy głównie związane z treningiem od strony biomechaniki/fizjologii aby wnieść trochę quality content na ten śmieszny portal.
Przerodziło się to w mój mały spam dotyczący prostych głupot i mądrości na tematy związane z rehabilitacją i zdrowiem. Obecnie kontynuuje raz na jakiś czas wpisy związane już stricte z pracą fizjoterapeuty - pokazując Wam jak można pracować z pacjentami, jakie przypadki ciekawe bardziej lub mniej mnie spotykają, co można robić w danych patologiach funkcjonalnych czy strukturalnych. Nie ma tego dużo ale zawsze jakiś kawałek własnych przemyśleń jest do poczytania.

Dzięki temu wszystkiemu bardzo dużo osób poradziło się mnie w swoich przypadkach przez wiadomości prywatne co mogą robić przy X/Y/Z - zawsze miałem chęci pomocy, jeśli komuś zapomniałem odpisać to z powodu typowej amnezji. Poza tym też trochę osób poznałem osobiście - zjawili się u mnie w gabinecie/na sali treningowej/na terapii/treningu/konsultacji - super, że mogę dzięki temu poznawać nowe osoby, było mi bardzo miło oraz też mam nadzieję, że pomogłem każdemu najlepiej jak umiałem na daną chwilę lub przynajmniej nie zaszkodziłem. Dzięki!
Przede mną jeszcze dużo pracy włożonej w samorozwój, bo bez tego jesteś świadomy, że nie będę mógł sprostować zawsze każdemu przypadkowi. 5 lat temu patrząc przez pryzmat dnia dzisiejszego nie wiedziałem nic myśląc, że wiem dużo. Za kolejne 5 lat zapewne tak samo będę myślał o dniu dzisiejszym.

W związku z powyższym chciałbym zorganizować mały konkursik. Nie będzie to typowe wykopowe r o z d a j o , bo nie mam na celu tym wpisem "specjalnie" (może troszkę) pogłębiać zasięgów, a raczej chcę skierować się do osób właśnie obserwujących ten tag jak i innych, gdzie się głównie udzielam i mnie kojarzycie. Mój mały gest jako taki uśmiech i „prezent pod choinkę” ode mnie. W zamian za małą przysługę polegającą na zwiększenie rozpoznawalności mojej i mojego przyjaciela firmy ( ʖ̯)
Wylosowana osoba dostanie ode mnie zaproszenie na darmową terapię/rehabilitacje/masaż/rozluźnienie/konsultacje przy kawie/trening/zabieg fizykalny/wyjście na piwo i pizzę.
Wyłączając ostatnią opcję wszystko powyższe odbędzie się w dogodnym dla obu stron terminie w placówce medycznej "LS Athletic Fizjoterapia i Trening" w Pruszkowie (pod Warszawą), w której pełnie rolę głównego fizjoterapeuty.

Aby wziąć udział w losowaniu i potencjalnie móc je wygrać należy spełnić poniższe warunki:
1) dać plusika tym wypocinom
2) zaobserwować profil na Instagramie LS Athletic (@ls.athletic) oraz polubić profil na FB (LS Athletic Fizjoterapia & Trening)
3) nieobowiązkowe, ale mile widziane - udostępnić na własnym IG story dowolny post/relacje z naszego konta
4) nieobowiązkowe, ale mile widziane - jeśli komuś pomogłem tutaj przez PW lub na żywo byłbym wdzięczny za zostawienie pozytywnej opinii na Google pod szyldem naszej placówki

Jak widzicie ma to za celu małe wypromowanie i lepsze pozycjonowanie miejsca w internecie, które chcę, aby było najlepszym połączeniem rehabilitacji i sportu w mojej okolicy. Skupiam się głównie na sportowcach, od piłkarzy nożnych i koszykarzy, z którymi oficjalnie współpracujemy, po biegaczy, kolarzy (czyli dyscypliny które sam uprawiam) i adeptów sportów siłowych (gdzie dużo sam przerzuciłem i przerzucam dalej). Nie brakuje też osób starszych, młodszych i wielu, wielu innych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Losowanie odbędzie się w czwartek, 23.12 w godzinach wieczornych gdy będę już miał wolny czas. Zaznaczę komentarzem godzinę, w której „zamknę” nabory. Będę wybierał osobę spośród plusujących ten wpis, następnie przez wiadomość prywatną skontaktuje się i poproszę o przedstawienie dowodu na wykonanie podpunktu drugiego. Zero ustawienia czegokolwiek z mojej strony, zielonek czy kogokolwiek nie wykluczam jednak ze strony każdego też proszę o uczciwość.
Aby też poszerzyć zasięg pozwolę sobie przypomnieć ten wpis po weekendzie, w poniedziałek 20.12.

Pozdrawiam!
Krzysiek ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#mikrophysio #mikrokoksy #mirkokoksy #fizjoterapia #pracbaza #silownia #trening
Poemat - #mikrophysio

Tl;dr
SPOILER

Właśnie zauważyłem, że 500 osób postanowił...

źródło: comment_16397586980kGiTXQ9zWWtTVh2FuE82Q.jpg

Pobierz
  • 27
Dzięki temu wszystkiemu bardzo dużo osób poradziło się mnie w swoich przypadkach przez wiadomości prywatne co mogą robić przy X/Y/Z - zawsze miałem chęci pomocy


@Poemat: polecam tego użytkownika - w końcu w gabinecie nie wylądowałem będąc w okolicy, ale dużo cennych rad otrzymałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@gl4ss: Plus zawsze na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rachuneksumienia: Prawdopodobnie za 27 lat i 31 dni, chociaż rozciąganie statyczne robi się passe, a rozgrzewka to też może być 5 głębokich oddechów więc de facto rozgrzewkę robisz ;)

@mendium: Mam ekspres do kawy dobrej firmy więc zapraszam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki temu wszystkiemu bardzo dużo osób poradziło się mnie w swoich przypadkach przez wiadomości prywatne co mogą robić przy X/Y/Z - zawsze miałem chęci pomocy, jeśli komuś zapomniałem odpisać to z powodu typowej amnezji.


@Poemat: kurde, a mi zawsze bylo glupio sie pytac, jakos tak wydawalo mi sie nie na miejscu chciec porad za free.

To tera sie poradze: mozna juz robic przysiady? Isc do fizjo?

Insta polajkowane ( ͡°
h.....s - >Dzięki temu wszystkiemu bardzo dużo osób poradziło się mnie w swoich przyp...

źródło: comment_1639842773bFO9noJar074YBohUyqn23.jpg

Pobierz
@Poemat: Krzyśku, Twoja działalność tutaj to jeden z kilku powodów dla których zostałem i dalej jestem na tym portalu. Dziękuje, że mogłem się dzięki Tobie czegoś nauczyć i rozwinąć w swojej pracy. () Pozdrawiam serdecznie!