Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem już sama co robić. Poznałam młodego (tak mi się wydawało) chłopaka na kursach językowych. Często przysiadał się do mnie w przerwach, rozpoczynał jakąś rozmowę, pytał co robię po zajęciach i takie tam. Ja raczej byłam wycofana względem niego bo widziałam że coraz bardziej stara się mnie podrywać a ja nie byłam zainteresowana. Teraz tego żałuję bo okazało się że jest to bardzo inteligentna osoba i starsza niż myślałam. Ja mam 23 lata i myślałam nawet że jest ode mnie młodszy bo wygląda na 20-22 max. No ale nie interesowało mnie to zbytnio więc i nie pytałam go o wiek itp. No i w końcu raz poszliśmy większą grupką do knajpy na piwo i jakieś fast foody i wtedy dowiedziałam się o nim znacznie więcej. Inna dziewczyna która wtedy z nami była zaczęła się nim interesować i okazało się że chłopak jest starszy niż sądziłam (ma 29 lat), odwiedził kilkanaście krajów (był też w ameryce południowej), prowadzi własną firmę w internecie, ma wiele ciekawych hobby, udziela się też charytatywnie. Teraz to głupio zabrzmi ale jego obraz w moich oczach zmienił się o 180 stopni. Chciałabym go poznać bliżej ale pewnie zauważy moją nagłą zmianę i pomyśli że jestem pusta. W dodatku ta druga koleżanka się do niego przymila i chyba mają się ku sobie. Sytuacji nie poprawia fakt że chłopak ten jeżdzi bardzo drogim i ładnym samochodem więc tym bardziej tamta laska jest nim zainteresowana bo to taka lalaeczka z bogatego domu co popisuje się metkami drogich ciuchów. Nie wiem co teraz zrobić żeby się mną zainteresował. Coraz bardziej lubię jego obecność, to jak opowiada o różnych rzeczach.. niestety nie mi ale tamtej lasce. Jakbym wiedziała od razu że jest starszy ode mnie to by to inaczej wyglądało. Młodsi mnie nigdy nie pociągali niestety. Ehh mogłam zapytać od razu o wiek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618288655ec838000a7efa79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
nna dziewczyna która wtedy z nami była zaczęła się nim interesować i okazało się że chłopak jest starszy niż sądziłam (ma 29 lat), odwiedził kilkanaście krajów (był też w ameryce południowej), prowadzi własną firmę w internecie, ma wiele ciekawych hobby, udziela się też charytatywnie. Teraz to głupio zabrzmi ale jego obraz w moich oczach zmienił się o 180 stopni.


@AnonimoweMirkoWyznania: poczulas kase ktora moze przejac inna laska to i optyka Ci