Wpis z mikrobloga

@Hiobbit: TSH, estraidiol, FSH, luteotropina, prolaktyna, PSA, AST, ALT, cholesterole, kreatyna, glukoza w normie, EGFR lekko podwyższone, no i teść w dolnej granicy + praktycznie wszystkie objawy niskiego teścia.
@matteo_moravietzky: nie ma obowiązku strzępienia ryja, opisałem swoje doświadczenia z terapią, która z jakiegoś powodu nie jest popularna, a branie testosteronu kojarzy się z tępym karkiem z osiedlowej mordowni. Na swoim przykładzie, gdzie przez 5 lat brałem antydepresanty, przekonałem się jaką rolę w ogólnym samopoczuciu odgrywają hormony - jeśli można je ogarnąć bez kłucia się to sam bym z takiej opcji skorzystał. Możesz sobie kwestionować to czy lekarz dobrze prowadzi moją
@COWEED_19: kolejny. Nigdzie nie pisałem, że życie mi się zmieniło, bo tak się nie stało, tylko że czuję wyraźną poprawę w komforcie życia, to troszkę co innego. Uznałem, że warto podzielić się moją historią, bo naprawdę #!$%@? się funkcjonuje z życiem pełnym apatii i psychicznego bólu, który nie wiadomo skąd się bierze, ale chyba na wykopie jak w tym memie z osiołkiem czy mułem, gdzie każdy scenariusz to powód do #!$%@?
@matteo_moravietzky: pozwól, że zacytuję pierwsze zdanie z mojego wpisu

(...) to zdecydowanie polecam wybranie się do androloga


Jedna osoba powyżej zapytała jak wygląda moje dawkowanie, to odpisałem, jeśli wiesz co może być z tym nie tak, to śmiało, pisz, bo wpisy typu "nie skomentuję xD" są zajebiście niemerytoryczne. Nie znam się na tym, nie próbuję zgrywać eksperta, jak ktoś pomyśli "no to będę się kłuł bo jakiś random na wypoku napisał
@shiverr: Niby tak, ale ludzie są dziwni.
Dobrze rozumiem, że masz 250mg omki tygodniowo w jednym strzale? Te badania ze screena są ile dni po/przed zastrzykiem?

Generalnie:
- moim zdaniem 250mg testa tygodniowo to już żadne trt, a po prostu bomba. Nie ma w tym nic złego, tylko po prostu tego tak nie nazywaj
- przy jednym strzale co 7 dni to masz gwarantowany rollercoaster hormonalny na przestrzeni tygodnia, zarówno teść
Wbijasz na wykop, opisujesz kompletnie z dupy protokół trt (w sumie to bombę - 250mg/week, bite jednorazowo), potem ktos to będzie czytał i stosował u siebie i będzie dramat.


@matteo_moravietzky: Przecież to norma że ktoś na wykopie opisuje swój cykl, jest nawet dzban co opisuje stosowanie DNP i wstawia argumenty że to samo zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)