Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
wiek 17 lat, waga 60kg, byłem u lekarza z powodu ostatniego złego samopoczucia, powiedziałem o stosowaniu kreatyny, białka, witamin z kfd (vitapack + czy cos takiego), jak to lekarz powiedział w rzeczach które stosuję jako iż są to suplementy diety, a nie rzeczy z apteki jest amfetamina ponieważ tak się zdarza jak on to twierdzi, zmierzył mi ciśnienie 154/84 i mam odstawić to wszystko na 2 tygodnie i mierzyć ciśnienie .Pytam się o poradę ponieważ nie wydaję mi się, żeby to mogło mieć wpływ na ciśnienie obadać sam temat z tym ciśnieniem, czy faktycznie to odstawić i poczekać na rozwój sytuacji?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149d50bfc6ad0000a56e539
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
inna sprawa, jak w tych witaminkach masz na przykład kofeinę to nic dziwnego że masz wysokie ciśnienie.

Zostaw sama kreatyne, mierz i mierz ciśnienie


@Buniu: jeśli pijasz kawę czy spożywasz kofeinę regularnie, to nie podnosi (w istotnej wartości) ciśnienia. Prędzej sam sobie podniesiesz, jak jesteś nerwusem, a dodatkowo kofeina zwiększy drażliwość.
Skokowe wzrosty mogą mieć osoby nie pijące kawy, które sobie walną mocną kawę. Ale generalnie kawa (kofeina) nawet przez PTNT
@AnonimoweMirkoWyznania: wy sie smiejecie w komentarzach i watpicie, ze takie cos lekarz powiedzial, a mi dermatolog wiek kolo 60 jak poszedlem w wieku 18 lat z tradzikiem, bo nie znikal to powiedzial, ze to wina jedzenia 2g bialka na kg masy ciala i kreatyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprocz tego mi jakies gowno peelingi i laserowe leczenie po 500 zl za wizyte dawala. Po miesiacu zmniejszenia bialka
@AnonimoweMirkoWyznania Też to kiedyś usłyszałem na spirometrii to myślałem że zęby wypluje ze śmiechu. Rzecz w tym że dawno dawno temu (gdzieś tam w 90) w Stanach były przedtreningówki gdzie faktycznie domieszany był jakiś materiał. Jakiś stary #mikrokoksy na pewno będzie znał nazwę bo jeden środek był wyjątkowo medialny w tej akcji. Nic dziwnego, jakbym #!$%@?ł takiego organicznego preworkouta z prądem to pewnie chętnie bym go brał i chętnie do niego wracał