Wpis z mikrobloga

@Ignacy_Loyola:

Nie chce oczerniać nikogo, bo szkoda jest zawsze każdej osoby chorej i nie można nigdy nikomu życzyć tego; to czyjś syn, czasem ojciec, partner. Jednak znając sytuację z kilku stron nadużywanie towaru, ignorowanie problemów zdrowych i higiena życia przyspieszają ekspresję nawet rzeczy genetycznych. A jaka prawda, on wie tylko sam, to internet i show. Zdrówka dla Wojtka szczere, ale złotówki nie wrzucę tym bardziej bo tekstach, ze po przeszczepie nadal
@Kasahara: @COWEED_19: dorosły chłop, który wiedział co bierze i znał konsekwencje, niby ogarnięty atleta a mu się nie chciało do labu raz w miesiącu skoczyć. Wielki kark co pół życia obijał ryje pod klubami przedstawiony jak wzór sportowca i aniołek to już inna sprawa xd tak czy inaczej zdrówka dla Wojtka
jego uszkodzenie nerek to wada wrodzona i mówił to człowiek, który zna jego całą historię badań itp

meteoryt by w niego uderzył i też byście powiedzieli, że od towaru.

Jak macie pisać, że Wy wiecie, że to od towaru, bo jego filmiki sobie pooglądaliście xD to nie piszcie nic.
@johnmorra: a co to za filozofia zrobić sobie samemu wlew? A no tak trzeba pójść do "super exclusive klinika wlewy dożylne" i przepłacić 1000 razy xD
Minikox narobił sobie lipy z własnej głupoty, że rozrobiony wlew leżał x czasu i namnożyło się w nim bakterii
@SonOfZeus:

To przeczytaj sobie jakiekolwiek badania o patogenezie takich przypadków jak samej ekspresji i co ma na nią wpływ. Tak samo jak parametry nerkowe jaki mają wpływ na dalszy przebieg PChN czy jakie powinowactwo mają SAA do tych procesów. Nieregulowany estrogen oraz ciśnienie krwi (czym sam się dumnie chwalił) to również jedna z cegiełek; czy nawet aldosteron zaburzony i sama gospodarka elektrolitowa. Kurcze no słuchaj akurat tu mamy ewidentny przypadek olewania
@Kasahara: taki szur z Bena, że nawet Rębiś top1 prepcoach PL odsyła do niego ciężkie przypadki, z którymi sam sobie nie umie poradzić.

Ma swoje odpadły typu przytulanie drzew, wizje apokalipsy itp, ale wiedzy mu nie można odmówić, że w niektórych przypadkach ogarnia rzeczy, których nikt inny w pl nawet nie rozumie.
@SonOfZeus:

Nie można znać się na wszystkim. Ben się zna na wielu rzeczach; jednak specjalistą od nefrologii nigdy nie był i wolałbym jednak zobaczyć w takiej wrzutce dokumenty ze szpitala z diagnozą niż wieści z instagrama.

że w niektórych przypadkach ogarnia rzeczy, których nikt inny w pl nawet nie rozumie.


No tu grubo poleciałeś, bo nawet taki dzban jak ja czasem coś u niego prostowałem; to nie jest wiedza tajemna, dostępna
@SonOfZeus: i tak wolę napisać x10 raz. Nie mam do Wojtasa nic xD. Każdy ma prawo nawet codziennie nawalać amfetaminę nie moja sprawa. Tak samo jak wierze, ze to choroba wrodzona, jednak mam same przesłanki, że swój stan zdrowia pogorszył na własne życzenie - i tyle. Niech zdrowieje.
@Kasahara: Rozwala mnie to że dużo"fit" ludzi ma za większego znawcę medycyny trenera na soku z insta niż lekarza specjalistę co musiał się uczyć 10 lat na zostanie specjalista a jeszcze pptem lata praktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)