Wpis z mikrobloga

@kRpt: opcji jest dużo, od jebniętego jakiegoś więzadła po zaburzony balans strukturalny. Idź najpierw do fizjo, bo to może być kwestia tylko jednej wizyty i będzie spokój
@Saprofit @pjoooter @Podniebny No właśnie jeszcze mnie bolało ostatnio lewe na siadach, zmniejszyłem ciężar (unikanie problemu), ale za pare dni już nawet na martwym mnie bolało i też #!$%@?łem 30kg. W sumie nie raz coś bolało, czy to łokieć czy inne miejsca, mijało tydzień-dwa gdzie zmniejszało się ewentualnie ciężary i później wszystko się magicznie naprawiało. Dlatego nie panikuje od razu jakoś i nie lece z tym nigdzie, ale jak będzie dalej źle
@pjoooter: W sumie ostatnio (od 4tyg) robię jako akcesorium na czwórki wyprosty na maszynie, a coś niektórzy gadali że to szkodliwe dla kolan. Może ktoś mądry niech się wypowie na ten temat.
@kRpt: podobno tak, też ostatnio robiłem nogi...przysiady, wykroki, tą prasę przód i tył, wznosy łydek...a ostatnio właśnie prasę odpuściłem, sam nie wiem. Może technika...nie wiem.
@pjoooter: Nie robiłbym tego uginania gdyby była suwnica. Znaczy jakaś tam niby jest, ale to jest jakieś gówno gdzie zakres ruchu to jest "XD" (nie wiem kto to tak #!$%@?ł robiąc taką maszyne). Ogólnie nie robię zbyt wielu ćwiczeń na dół, teraz mam siady + rdl + uginanie na dwójki + brzuch, drugi dzień martwy + hyperextensions ze sztangą + wyprosty + brzuch.
Po amrapie czuję jak ból nadchodzi, a po