Wpis z mikrobloga

@kRpt: teraz dosyć niedawno wróciłem do treningu nóg, przez jedno przypadkowe rozcięcie i niestety w przysiadzie trening kończyłem na przysiadach 95, ale zaraz się wróci do normy jak nic się nie zepsuje z owymi kolanami.
A klata, barki i triceps bez kontuzji i szły od jakiegoś czasu, dzisiaj 5x5 98 kg w BP.
@pjoooter: Pytam bo tak właśnie myślałem że 1:1 i zawsze mnie to bulwersuje bo u mnie to bardziej 1:1,5 (za mało na klate ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Co się stało z tą nogą?
@kRpt: wypadek przy sprzątaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A martwy odpuścić, przysiady i się tak nie fatygować, nie napinać kijowo...przysiady wynik zrobić żaden problem jeśli będzie zdrowie, nogi zawsze były mocne, z klatą gorzej jakoś

Zresztą nogi i barki robić...mógłbym zawsze i niemalże codziennie (òóˇ)

Ale i nawet robiąc rekordy na BP jak napinałem nogi to czułem xd
@kRpt: kurła, mam to samo od 2 lat. nawet jakieś zastrzyki w kolana dostałem i #!$%@? pomogło... nie robię siadów i nic nie boli, ale co to jest to nie mam pojęcia i żaden ortopedau czy fizjo nie są w stanie mi pomóc (°°
jeden ortopedau nawet na operacje za 15k chciał mnie namówić ze niby pomoże
@pjoooter: Na razie nie wiem, nie byłem z tym nigdzie, w tym tygodniu robiłem tylko dl day w środe, ciężar mały, było ok. Zaraz idę robić siady i zobaczę co będzie, mam nadzieję ze nie zacznie mnie boleć. Na siadach też obciąłem ciężar, ostatnio kończyłem na 150 lekko z pauzą, ale czułem to kolano i później musiałem 20kg zabrać bo po 3 serii zacząłem się bać. No zobaczymy dzisiaj.
@kRpt: no ja dzisiaj siady i czasem coś pstrykło, z ciekawości wziąłem tą #!$%@?ą prasę, na przodzie nic, leżąc na brzuchu uginanie jakoś dziwnie zabolało przez chwilę
@pjoooter: mam wrażenie, że jak robię martwy to lewe kolano (to które boli) szybciej się prostuje i może przez to jest obciążone. Jak robiłem na tym małym ciężarze to starałem się w miarę powoli i tak zauważyłem właśnie, że najpierw blokuje lewe, potem prawe.