Wpis z mikrobloga

Po 2 latach treningów metodą 3/5/1 postanowiłem stworzyć "własną" oczywiście opartą o wszelkie badania i inne wytyczne intensywności/objętości. Sam nową już trenowałem dół, obecnie będę leciał wszystko. No i teraz - za darmo udostępnię to metodę do testów - kompletnie nic nie chce opróćz feedbacku czy fajnie idzie i jest progres (tak samo jak odpowiem na pytanie, gdyby ktoś tam nie zrozumiał na priv co ma robić)

(Wiele osób mnie zna z planów z neta - Greyskull dla początkujących. Greyskull dla zaawansowanych oraz Greyskull dla kobiet jak i wiele wykopków, ludzi już je przetestowało)

Plan dla "średnio zaawansowanych" około 100 na klate i 150 kg ciąg i 130-140 kg siad by wypadało mieć maxa do niego

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Po 2 latach treningów metodą 3/5/1 postanowiłem stworzyć "własną" oczywiśc...

źródło: comment_1596467929lSPP2btbuunocSSeXwcFXa.jpg

Pobierz
  • 86
@Kasahara plan zawiera podzial na mezocykle volume/sila/peak czy jest falowy?
Chetnie sprawdze, ale nie wiem kiedy, bo teraz zlamana reka, potem rehab, potem moze wroce do przerwanego planu lub dostane nowy, bo mam do konca roku rozpiski oplacone, ale jestem ciekaw co wyczarowales, jesli nie zalezy Ci na feedbacku w najblizszym czasie, to poprosze.
@Zielony-Zielony: @vizori: @zabseb1111: @iAmTS: @krojcol: @Krzychu7: @Waylon_Jennings: @biamiVajs: @hesuss: @Pierogi_z_miesem: @pixtri: @deliryk: @Hershel: @Vitkacy: @Chris_Carson: @dssport: @Shorty17: @smok_bozy: @ciezka_rozkmina: @MefjuB: @barystoteles: @Jampetrarka: @bbsxbsbbsxbsbbsxbs: @xmakopx:

Jak coś to zakładam tag

#badgermethod i tam fajnie jakbyście dawali feedback lub postępy jakby komuś zachciało się coś od siebie dać po realizacji
@Kasahara: Na razie raczej nie będę przechodził bo 351 dopiero zacząłem po kwarantannie, ale może za jakiś czas spróbuje. Z ciekawości zobaczę, podeślij.